Temperatuurkaartjes 3-1-2008

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Natasja, 3 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Dames, ik neem weer even wat afstand. Ik lees nog wel mee, maar ik zal niet meer zo vaak reageren. Ik merk dat ik zo met mezelf bezig ben, dat het me moeite kost om mee te leven met andere meiden. Bijvoorbeeld vrouwen die al 1 of meer gezonde kinderen hebben of vrouwen die pas vrij kort bezig zijn. Ik merk dat ik steeds vaker denk "wat zeur je nou" en dat is niet de goede instelling. Want iedereen op dit forum wil zwanger worden, dat spreekt voor zich. Iedereen ervaart verlangen en ongeduld en andere gevoelens. Gevoelens die begrijpelijk zijn en waar ik niet over wil oordelen. Ik wil juist steun bieden en meeleven, maar ik merk dat ik daar dus geen kracht meer voor heb. Daarom radiostilte van deze kant. Het ga jullie goed; ik hoop dat iedereen snel zwanger wordt, ikzelf natuurlijk ook.
     
  2. bettybelle

    10 mei 2008
    12
    0
    0
    verzorging
    rotterdam
    Hoi!ik ben sinds kort nieuw hier en ik heb een vraagje.
    FF gaf bij mij op de 15e dag van mn cyclus mij ei aan en ik vraag me af of na een paar dagen je temp ietsje kan zakken en dan weer naar boven gaat?want na mn ei heb ik deze tempen gehad:
    1 dpo 36.7
    2 dpo 36.6
    3 dpo 36.9
    4 dpo 37.0
    5 dpo 36.9
    6 dpo 36.9
    7 dpo 36.8 vandaag iets lager

    ff gaf ook aan dat ik een hele hoge kans had deze maand zwanger te zijn, naast duizeligheid,moe en sinds een week ongi krampen voel ik me niet heel anders.

    kunnen jullie mijn vraag beantwoorden?

    gr
     
  3. botervliegje

    botervliegje Fanatiek lid

    30 dec 2007
    1.732
    72
    48
    @ Aquilegia,
    Ik snap het, hoor! Zeker omdat het voor de zoveelste keer niet lukt. ken het gevoel wel, na een jaar wordt ik ook wel onzeker... :(
    We zullen je wel missen hier op het forum. Maar snap dat er grenzen zijn.
    Hoop je toch weer hier te zien. lees jouw reply's graag, dan weet ik tenminste dat ze betrouwbaar zijn, je hebt altijd goede antwoorden.
    Veel succes, geef de moed niet op!
     
  4. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Thanx, botervliegje (kan het toch weer niet laten mee te lezen...)
     
  5. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    [​IMG]

    Echt ei gehad blijkbaar. Morgen zullen we t zeker weten... :)
     
  6. havefun

    havefun Bekend lid

    19 dec 2007
    576
    1
    0
    dromenland
    :) Clarissa, je zegt hetzelfde als mijn mannetje ook al zei!haha.
    ik ben zo blij, mijn lijf werkt weer ( althans, deze maand! yippieyayee!)
    heb me wel even zorgen gemaakt over het feit dat er nu toch 15% kans is op bevruchting, miss wel meer omdat ik door die clomid 6 eiblaasjes had, ik weet niet hoeveel er zijn gegroeid en hoeveel er zijn gesprongen want ik heb daarna geen echo meer gehad,maar aan de hoeveelheid buikpijn ( serieuze krampen, niet normaal) denk ik dat het er mss wel meer als 1 is geweest. Maar, nu denk ik, als het goed is dan blijft het wel zitten en als het niet goed is en mijn lijf is er nog niet klaar voor dan regelt mijn lijf het wel. Stomme redenering natuurlijk, maar ja, het is nu toch niet anders, en ik dacht dat ik 2 dagen eerder mijn eisprong had gehad ivm die temperatuurstijging en meer afscheiding.
    Nu is het gewoon afwachten.
     
  7. Clarissa81

    Clarissa81 Actief lid

    3 apr 2008
    252
    0
    0
    Limburg
    Aquilegia: doe lekker rustig aan en geniet, doe wat jij denkt dat goed voor je is. En inderdaad teveel op dit forum is ook niet goed. Ga je wel missen, omdat je inderdaad super raad en bemoedigende woorden geeft. Dus... zorg voor jezelf! en laat je door niemand gek maken ;)

    Havefun, helemaal geen domme redenering, je lijf zorgt wel goed voor je. Gewoon super dat je nu al merkt dat t zich hersteld, vin ons vrouwenlijf toch echt een wondertje niet? Enne hoop da mn dansje heeft geholpen. ( als t gaat regenen was t verkeerde dansje hihi )

    Denk zelf dat bij mij mn ei misschien verrtaagd is. (lijkt althans bij vorige cyclussen ook. ), omdat er veel later nadat FF een kruis geeft pas een duidelijke temp stijging is. ( zoals op dag 17 ) en dus daardoor een te korte LF heb. Kweet niet, zal gewoon moeten afwachten. Ben me wel aan verheugen op een maandje niet tempen als ik op vakantie ga. ben er ook wel veel mee bezig.... Maar wil t zooooooooo graag. Beebjes beebjes beebjes haha. Mn broer en mn oom zijn in zelfde week uitgeteld.. Wor me ma oma en tante tegelijkertijd hahaha.
    Vriendje was gister in auto aan oefenen hoe die na ziekenhuis zou rije haha. Als ie paniekerig is laat ik me echt door de verloskundige brengen. Vriendje beteuterd :)
     
  8. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    [​IMG]


    Definitief vrijdag m'n ei gehad. Nu wachten...
     
  9. havefun

    havefun Bekend lid

    19 dec 2007
    576
    1
    0
    dromenland
    clarissa, eigenlijk is het ook zo. Ons lichaam zorgt meestal goed voor ons. Eigenlijk wonderlijk en ook maar goed ook. Moet er nu niet aan denken dat de vorige zwangerschappen doorgezet hadden, want stel je voor zeg........ Niemand zit te wachten op een ongelukkig kindje, hoe dan ook. Hoe lief ze ook zijn, of wat ze ook kunnen, niemand wenst dit voor zichzelf of een ander!
    Ik vind het zo wonderbaarlijk dat nu, anderhalve week na de eerste injectie er wel ineens een eisprong plaatsvind? Kan er nog steeds niet over uit. Straks de tweede gaan halen, en mss wel met een bos bloemen voor de huisarts, want hij is per slot van rekening degene die er eigenlijk voor heeft gezorgd dat het tot op heden weer werkt. haha :)
    Ga even snel boterhammetjes smeren voor liefje, die moet zometeen gaan werken.
    Ben nog steeds zo blij ;)

    Nog even een vraagje voor de specialisten onder ons.
    gisterenmiddag had ik ineens in mijn slip een grote witte plakaat zitten.
    Ben gisteren drie keer naar wc geweest en drie keer zat er zo`n grote plakaat in. Lijkt net op bodylotion? Wat is dit nu weer, want dit heb ik nog nooit gehad.

    [​IMG]
     
  10. Clarissa81

    Clarissa81 Actief lid

    3 apr 2008
    252
    0
    0
    Limburg
    Havefun heb ik altijd voor mn ei zo vanaf dag 9 of 10, ( vul ik in creamy )
    ook na mn ei heb ik dit maar dan droogt t en is steviger. ( vul ik in sticky )
    Maar bij iedereen kan het volgens mij een beetje verschillen.


    Bij ons smeert ons ventje de boterhammen, ga m maar eens wakker maken, ben al een beetje laat. ;)
     
  11. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @havefun: volgens FF moet je dan Creamy invullen.
     
  12. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    [​IMG][/url]
    [/img]

    here we go! :)
     
  13. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    [​IMG]

    Zometeen naar de gyn. Ben benieuwd...
     
  14. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @Strijkkraal: ik ben ook erg benieuwd!

    Jammer dat je temperatuur zo gezakt is... Maar: nog niet onder de coverline, dus er is nog hoop. Ik duim voor je!
     
  15. havefun

    havefun Bekend lid

    19 dec 2007
    576
    1
    0
    dromenland
    suzy, spannend hoor!

    Of FF heb ik inderdaad creamy ingevuld, heb dit wel vaker, maar dit was wel heel veel afscheiding.
    Maar ja, mijn hele cyclus en lijf is anders, dus mss dat ook wel?
     
  16. wies31

    wies31 Fanatiek lid

    16 nov 2006
    3.371
    1
    0
    roosendaal
    meiden,ik heb geen ervaring met deze ovulatietesten, ik heb altijd cbdigitaal (de smileys) gebruikt. Maar is dit een positieve? Ik wilde voor de gein een ovutestje doen (12dpo), maar heb er geen ervaring mee dus.
    [​IMG]
     
  17. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113

    Positief genoeg om spannend te vinden op 12 dpo ;)

    Succes hoor, en laat het wel even weten he...?
     
  18. wies31

    wies31 Fanatiek lid

    16 nov 2006
    3.371
    1
    0
    roosendaal
    en mijn kaartje, ik heb nooit zo'n mega daling in 1 keer, ik schrok er van vanmorgen. Meestal pas op 14 of zelfs 15 dpo. Zou het nog iets te maken kunnen hebben met de spotting van gisteren?
    [​IMG]
     
  19. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    26 mei 2008
    9.749
    0
    0
    Wies, dit had ik ook 2 dagen voor nod! En zoals je ziet...zwanger!
    Dus ik zou morgenochtend een zwtest doen!
     
  20. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Hmm... het zou een innesteling kunnen zijn (spotting en een dip in je temperatuur). Wel een beetje laat, maar goed... misschien hoort dat bij iui? Ik zou even kijken wat je temperatuur morgen doet. Als ie weer hoog is heb ik goede hoop voor je, als ie laag blijft denk ik dat t niet raak is...
     

Deel Deze Pagina