mijn kaartje, ook in m'n onderschrift. Als het niet raak is, zal morgen dag 11 m'n temp wel zakken en dan dag 12 ongi... spannend dagje morgen dus
oeps...vergeten ze zeggen tegen Marloes dat ik mijn tempkaartjes in Fahrenheit heb omdat ik heel veel op FF zit.Maar ik temp in Celsius hoor maar de pagina is ingesteld om mijn temp te veranderen. Soms is mijn temp op een kaartje erg hoog in een ander cyclus omdat ik progesteron heb gebruikt.Dan stijgt je temp.Maar deze maand hebben we dat niet gebruikt.
oh oke! dank je wel. Nou spannend voor jullie dan. Las dat jullie al 4 kinderen hebben, wat zouden die vinden van nog een baby'tje in huis?
Onze kids zijn alweer grote tieners. Onze oudste is zelfs al het huis uit en woont sinds kort samen. Ze vinden het geweldig en leven helemaal mee.Sterker nog ze kijken naar mijn tempkaartje en houden alles bij.Is af en toe minder en gelukkig snappen ze niet alles wat erop staat...tenslotte heb ik niet alles uitgelegd.Maar heb nu wel met ze afgesproken dat als we zwanger raken we het dit keer niet meteen zullen zeggen omdat ik al heel veel miskramen heb gehad en dan leven ze zo mee en dat vond ik best naar voor ze.Ik heb ze ook uitgelegd dat het misschien ook helemaal niet meer gaat lukken want ik ben al 41 en we zijn al sinds 1999 bezig en je moet er op een gegeven moment toch een punt achter zetten. Dat snappen ze gelukkig maar ondanks dat word er door hun gepraat over babynamen,babykamers,of en wie er bij een eventuele bevalling aanwezig is etc etc en dat leid af en toe tot erg lachwekkende discussies.
haha zie het helemaal voor me... hebben jullie nog wel iets te zeggen dan... wel leuk dat ze zo mee leven.
Of we zelf nog wat te zeggen hebben vraag ik me ook af. Weet in ieder geval dat iets zoals een naamkeuze niet alleen door mij en mijn man zal worden besloten....dat is nu al zeker. Maar het is wel erg leuk als ze zo meeleven hoor.Toen ik mijn kids kreeg was ik begin 20 en had ik een kleuter van 5,een peuter van 1 en een pasgeboren tweeling...dat was best zwaar maar denk dat het nu als het mocht lukken heel anders zal zijn. Maar goed,eerst zwanger raken en hopen dat het nu met de medicatie die ik neem blijft zitten.We hopen op een wonder.
hey dames, goedenavond...... smallville: zoooo dat ziet er best wel goed uit vind ik. Ben benieuwd hoe je temp de komende dagen zal zijn. milk: wow... mooie stijging heb jij ineens gekregen. Ziet er goed uit. Laurhen: sjee wat een tempverschil zeg.... het is idd vreemd, dat je temp zo waanzinnig daalt. als je die positieve ovu test niet zou hebben, dan zou ik zeggen dat jouw eitje nog moet komen.... Misschien komt het doordat je onder je oksel meet. Ik temp ook niet in mijn bibs, maar onder mijn tong. Het schijnt dat het meten onder je oksels veel minder nauwkeurig is dan onder je tong of in de bibs (dat is het beste zeggen ze). Het tijdstip en de manier waarop je tempt is goed hoor. Zo doe ik het ook. Dus daar zou niks mis mee moeten zijn. myprecious: sjee zeg... das een lange menstruatie..... dat zijn toch al die "L" toch? normaliter zou ik zeggen, die daling geeft aan dat je eisprong eraan komt, maar gezien jouw vorige cyclus wacht ik nog even een paar dagen. Eerst die ongesteldheid kwijt raken. mosa: nou nou..... dat is al 2 dagen achtereen een daling.... zou best kunnen dat dit wél je eisprong is. we wachten het af oké??? voor alle zekerheid nog even klussen oké? marloes: very interesting kaartje.... ik ben reuze benieuwd naar je temp morgen!! marb: yep... dat is een ei zou ik zeggen. 8) nessy: sjee zeg.. ik lees net even alles op je FF pagina.... da's niet mis geweest de laatste jaren zeg.... ik duim voor jullie deze ronde. Leuk hoe je volwassen kids meeleven zeg! Hier is het nog steeds rustig. Zit op dag 7 en kaartje is momenteel nog niet veelzeggend genoeg. Plaats hem wel weer vanaf dag 12 of zo..... Fijne avond iedereen.
@ Marb, wat goed dat je je eisprong al gehad hebt! Nog even afwachten of hij zo hoog blijft maar het ziet er goed uit! Met klussen hebben jullie het weekend in ieder geval goed jullie best gedaan @ Dib, na anderhalf jaar pas ontpilt?! Lijkt me erg lang, maar raar dat je ongi zo anders was dan andere keren. Je temp was vandaag wel gewoon zoals hij normaal ook in het begin is? @ Nessy, jeetje wat heb jij veel moeten meemaken zeg! Lief dat iedereen thuis zo met je meeleeft, maar soms ook moeilijk. Hopelijk test je overmorgen wel positief en BLIJFT het goed gaan! Succes! @ Marloes, spannend dan morgen! Ik duim voor je dat hij hoog blijft! @ Ingiemoppie, we waren al van plan om vanavond weer te klussen hoor! Dat blijven we in ieder geval nog regelmatig doen totdat ik zeker weet dat mijn eisprong geweest is. Saai zijn die eerste dagen hè?!
[quote="Mosa1982@ Ingiemoppie, we waren al van plan om vanavond weer te klussen hoor! Dat blijven we in ieder geval nog regelmatig doen totdat ik zeker weet dat mijn eisprong geweest is. Saai zijn die eerste dagen hè?![/quote] goed zo! zet hem op hé.... catch the eye... uhhh ik bedoel catch the egg.....hahaha. en ja idd.... die dagen ervoor zijn saai en boring... en dan ook nog klein beetje onthouding oefenen voor tegen de tijd van de eisprong...pfff...
Ik (of eigenlijk wij) ga m'n best doen om mijn egg te catchen, haha! Marloes, inderdaad lastig met z'n lange cyclus! Maar heel goed dat jullie toch precies op het goede moment geklust hebben! Anders was het een hele lange cyclus voor niets geweest.
tja, wachten duurt altijd lang, of het nou 30,60 of 90 dagen duurt... maar de volgende cyclus die mag gewoon weer 34 dagen zijn.. succes met vangen
Bedankt voor jullie reacties, meiden! Dankzij jullie krijg ik weer een beetje hoop. Alhoewel de ongi-steekjes wel precies op tijd en als altijd komen/zijn. En ik ben sinds gister een steeds snotterige neus/schralere keel aan het ontwikkelen, dus dat zal ook wel wat verhoging kunnen geven... We zullen het zien. En anders nieuwe ronde, nieuwe kansen. Lily: ja joh, gewoon naar de HA gaan. Niet geschoten is altijd mis (ik ben goed in cliches vandaag...) Jent: wat is een waterecho? Mosa: mooie dip! Marb: klinkt goed, nu maar duimen! Nessy: hopelijk over twee daagjes een wonder, het is je zeker gegund. In ieder geval klinkt het wel als een gezellige boel bij je thuis!
@marloes80: Goedemorgen Nou, ik kan het wel invullen, maar het komt niet in mijn grafiekje te staan . Ik was hem aan het invullen via de kalender.. of moet dat ergens anders ... echt weer zo een actie van my Groetjes
goedemorgen dames, hoop weer een heleboel spannende kaartjes te mogen zien vandaag... hier al vast die van mij
Nou die van mij is nog niet spannend hoor! Dat komt pas over 5 dagen ( korte LF). Wachten duurt alleen zooooooooooooo lang! Gelukkig deze week ook weer een hoop drukte dus dat lijdt wel af!