nou ben ik weer. we gaan dus niet we stonden op het punt te gaan en het komt hier ineens met bakken uit de hemel gezet. dus dan plaats ik maar ff me kaartje zo en dan gaan we nu ff een nieuwe jas shoppen voor mij en boodschapjes doen
Goedemorgen op deze leuke dag, vriendje wordt 30 jaar! @ Wies, wat balen van die negatieve test! En een wonder kan nog steeds hoor! Ik hoop het voor je! @ MyPrecious, spannend hoor, al die kwaaltjes! Hopelijk is het een goed teken, maar het blijft afwachten. Ik hoop dat je temp vandaag nog wat meer omhoog is! @ Springmuis, hoe is jouw temp vandaag? Misschien heb je inderdaad wel een eisprong gehad, maar kun je het niet zien aan je temp! @ Klussertje, jammer dat jullie niet naar phantasialand zijn gegaan! Je kaartje ziet er goed uit! @ Merels, wat heb je toch weer een prachtig kaartje! Hopelijk is het deze keer wel raak! @ all, mijn temp is niet hoog, maar ik heb voor het eerst een redelijk stabiele temp. Ik hoop dat het een goed teken is, verder heb ik gelezen dat je temp niet heel hoog hoeft te zijn om zwanger te zijn. Maar al die kwaaltjes die ik hier lees, heb ik helemaal niet. De vorige keer had ik meer buikpijn, maar nu alleen in het begin van de week een beetje. Maar we wachten het wel weer af!
Goedemorgen, Kon het niet laten me aan te melden en ook deel te nemen hier. We zijn al een paar maanden bezig, nu derde kuur Clomid (150mg). Echo's gehad die bevestigden dat 19 dagen geleden m'n eisprong was (dag 14 op het kaartje). De temperatuur is daarna ook omhoog gegaan. Week daarna veel steken in m'n onderbuik gehad dat ik bijna dubbelklapte van de pijn, en nogal moe. Heb in excel m'n kaartje gemaakt (fertilityfriend vond ik wat onhandig). Nog niet getest, omdat ik bang ben voor teleurstelling. Wat is jullie interpretatie van deze temp kaart? Kaart lukt even niet, daarom (niet zo handig...) hier even de getallen op een rijtje: 36,4 36,6 36,5 36,3 36,7 36,5 36,3 36,4 36,6 36,7 36,6 36,4 36,4 36,9 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37,1 37,1 37,1 37,1 37,2 Dank alvast voor een antwoord en iedereen sterkte en succes met zwanger worden... Oh, plakken van excelbestand lukt niet. Hoe kan ik een bestandje bijvoegen? Thanks!
Goedemorgen dames Wat duurt dat wachten lang zeg aaaaaaarrrrrrggggggghhhhh Word een beetje gek van me zelf We hebben gister te horen gekregen dat onze vrienden de 2de verwachten in mei En 30 april van dit jaar was er ook een kleine geboren dus die is nu 6 maand was wel ff schrikken zeg............ Vanmiorgen weer een huilbui gehad Vriendlief heeft mij getroost hij zei van wij krijgen ook een beby Woensdag is de verlossende woord meiske Kun je zien wat de hormonen doet de ene keer voel ik pijntjes en de andere keren niet dan zijn me borsten weer echt stevig en dan weer niet dan heb ik heel erg last van me stuitje wat ik noooooit had Maar we zien wel moet sowieso woensadg bellen naar nijmegen voor een posi of een nega test ( Maar hoop POSI tuurlijk) Straks ff naar de buurvrouw gaan we knutselen met de kleine Zit in de peuter-puberteit heel erg leuk hi hi hi Je moet soms echt je lach inhouden hoor en dan zit er een koppie op waar je van gaat zwijmelen Ik reageer vanavond nog ff liefs tijgertje23
Goedemorgen op de eerste dag van het weekend Ik las net over een paar mooie afspraken , hoop dat ze rose uitkomen @ myprecious: jij moet je ei hebben gehad, met al die kwaaltjes is in elk geval progesteron goed bezig in je lijf, dat is alvast een goed teken! @Springmuis: hopelijk ben jij de idd de uitzondering die de regel bevestigd dat je ei niet uit je temp is af te halen @ Klusser: je temp en kwaaltjes beloven veel, duim voor je [-o< @ Wies: jammer van je nega test, kaartje ziet er nog goed uit, hopelijk was je toch iets te vroeg [-o< @ mosa: fijn dat je temp stabiliseert, toch weer anders als vorige kaartjes, hopelijk is dat dan ook positief [-o< @ merels, jouw kaartje ziet er ook mooi uit, je moet idd nog wel even geduld hebben, pfff succes hoor! @ Hanna, fijn dat je de 25e al naar de gyn mag. @ Watervlinder welkom hier @ all, hier nog niets spannends, nog naween van de ongi maar dit weekend wordt het klusseizoen wel weer geopend Nou allemaal heel fijn weekend, hij begint wel wat druilerig.... Ter afleiding (van dit forum) is er ook schaatsen (NK afstanden) op tv Zo in het begin van het seizoen nog niet de meest spannede wedstrijden, maar je weet wel wie je de komende weken nog terug zult zien.
@ Watervlinder: ik denk toch dat het eens tijd wordt voor een test, 19 dagen na eisprong, geen ongi en duidelijk hoge temp, dat zijn wel hele duidelijke zwangerschapsverschijnselen, normaal gesproken is je lf tussen de 10 en 18 dagen, dus 19 is echt lang! Ik duim voor je [-o< @ Tijgertje: Moeilijk he dat wachten, en ik geloof ook dat het bij jou nog moeilijker is dan bij ons.... Meis heel veel succes, het is in elk geval alvast november Dus nog maar een paar daagjes!
@ Tijgertje, ik dacht pas toevallig aan je, hoe het ging met het wachten! Wat ontzettend spannend voor jullie zeg! Maar nu is het al zaterdag, dus nog maar een paar dagen! Ik zal woensdag héél hard voor jullie gaan duimen! @ Watervlinder, ik weet niet hoe je een excel-bestandje hier gekopieerd blijft, maar volgens mij ziet je temp er ontzettend goed uit! En zoals Afrola zegt, je zit al 19 dagen na je eisprong. Je kunt dan inderdaad wel testen, en voor mijn gevoel zit het wel goed. Ik zal duimen! @ Afrola, veel plezier met schaatsen kijken en natuurlijk met klussen!
@Afrola en Mosa: dank voor jullie snelle reactie. Moet dan toch maar een testje gaan halen denk ik. Zit er zelf aan te denken om nog tot woensdag te wachten (zeg maar 21 dpo). M'n (.) (.) doen trouwens ook errug zeer en beginnen op te zwellen. Heel apart allemaal, had hier nog niet op gerekend omdat ik met de eerste 2 Clomid kuren geen eisprong heb gehad. Heb verder nog geen kwaaltjes (was ik maar misselijk ) Ik heb niet alle pagina's hier teruggelezen, maar in welke fase zitten jullie? Ook spannend? Nou, groetjes en geniet van de vrije zaterdag!
Watervlinder@ hop naar de kruidvat. En dan snel gaan testen. Ziet er erg goed uit allemaal. Ik zou echt niet kunnen wachten. All@mijn ei is overduidelijk geweest. hebben gisteren toch nog even geklust. Hoop dat hij heeft raak geschoten. Dus ik neem nu officieel plaats op de wachtbank(again). Groetjes Britt
Goeden middag, Mijn ei is denk ik vannacht geweest of vanmorge. Temp is enorm gezakt en mijn BMM is al weer helemaal dicht en hard. Kijken wat mijn temp morgen doet. @watervlindertje: ziet er heel goed uit. Lekker testen! @tijgertje: wat kan wachten lang duren he? Heb je nog getempt? Of wacht je gewoon woesndag af? Hier mijn kaartje:
@ Wies, heb je ookal zo'n snurker na de drank? De mijne heeft der ook veel last van! Vanacht ook grr. En hij wordt ook niet wakker ofzo hé haha. Maar goed. De 1e ronde kreeg ik ook blauwe aderen enzo, op me borten.. En ik twijfel nog steeds of der toen niet gewoon iets gezeten heeft.. Want ik had zoveel symptomen, en dat kan ook van ontpillen komen, maar die blauwe aderen snap ik dan niet. En nu lees ik dat je nega hebt getest .. Maar het moet nog kunnen toch meis? Hoelang is je langste cyclus? Kijk zo iemand als jou gun ik het nog sneller dan mezelf, dan wil ik nog wel een maand wachten... Hoop echt dat je snel een keer mag genieten van een wondertje in je buik! @ Springmuis, dat vind ik een goed idee hoor! Dus jij ookal een bloedneus. Ja sommigen zien het als een symptoom en ik hoop het ook dat het zo is. Ik heb echt elke dag een bloedneus niet leuk meer.. @ Merels, Dan blaaaaaaaaaaas ik je temp voor morgen omhoog dan ga je maar weer hoger zigzaggen hoor hihi. Spannend meis. @ Mosa, ja je hoeft idd geen hele hoge temp te hebben. En kwaaltjes hoef je ook niet te hebben! Misschien een heel goed teken voor jou nu . Omdat je vorige x wel wat voelde. @ Watervlinder, ik zou een test wagen! Je zit al dik 2 weken na je eisprong! @ tijgertje, ik hoop het zo voor je he. Ik snap wel dat je je zo voelt. Je moet zoveel meemaken en dan zijn er ineens weer mensen zwanger om je heen. Maar blijf goede moed houden he. Het kòmt wel! Geloof er in. Knuff! @ Afrola, ik begin er ook steeds meer in te geloven dat ik een eisprong heb gehad. Ik had net een tijd gewijzigt en dan blijft het kruis gewoon staan. De tijd waar ik over twijfelde! @ Britt, super . Welkom op het wachtbankje . @ Melisa, spannend ook op het wachtbankje . Nou heb geen echte steken meer gevoeld. Wel nog steeds die rare brok in me keel en gek gevoel in me buik. Bleh. Alsof je bijna moet overgeven. Ik hoop echt dat ik straks normaal ongie wordt (als er nu niks zit) dan weet ik gewoon zeker dat ik een eisprong heb gehad . En zo zit je ineens 10 dpo Als ik HSO weghaal dan blijft het kruis nog staan dus dat heeft gelukkig niks met het kruis te maken .
@Naiobi, Dankjewel! @Mosa, Bedankt! Jent wist ik idd al. Ben na mijn ongi niet meer geweest... Anoniempjuuh heb ik wel 'meegemaakt' (alleen wist niet dat ze zwanger is) @Hanna, Bedankt! Hopelijk heeft het nu eindelijk wat te betekenen... @Britt, dankje! Ik vind het ook wel weer gezellig om hier te zijn. Spannend! Klussen heeft altijd zin @Merels, Dankje! Die van jou is ook mooi! Mooi hoog zeg.
Hey MyPrecious, Hier gaat het goed! Bij jou ook? Zal mn kaartje wel ff showen, zegt natuurlijk nog niets zit pas op 5 dpo. Maar jou kaartje... Lijkt erop dat je een ei hebt gehad?! zou het dan nu eindelijk zo zijn voor jou met een ei! Hier de mijne....
Tessa, vooralsnog ziet jouw kaartje er mooi uit of niet? Heb er nog niet zoveel verstand van, maar hij zit nog mooi hoog. Heb zojuist ergens gelezen dat als je temperatuur minimaal 16 dagen hoog is gebleven na eisprong, je er bijna vanuit kan gaan dat je zwanger bent. Ik moet even wat corrigeren. Ik schreef net dat ik 19 dagen na de ovulatie zit, het zijn er 18. Vanmorgen steeg m'n temperatuur echter van 37,1 gisteren naar 37,2 vandaag. Zou het dan toch? M'n man zit voor z'n werk een weekje in het buitenland en ik wil eigenlijk wachten met testen tot hij terugkomt. Een teleurstelling met z'n tweeën dragen is makkelijker en samen de vreugde beleven is ook zoveel mooier.... Wel fijn ff om dit met jullie te kunnen delen, al ken ik jullie nog niet... Groet!
@ Tessa, ja me mij gaat het ook goed. Alleen voel nu ineens van alles in me buik wahha. Me darmen denk ik. Jou kaartje ziet er goed uit meis! Ik wacht af of en hoe ik ongesteld wordt, dan zegt dat mij wel genoeg of ik een ei heb gehad. Want vorige keren kwam er amper wat uit. @ Watervlinder, goed idee om te wachten tot je man terug is. Geen bloed geeft moed! En als er iets zit blijft het vast wel zitten .
jaaa een hele goede middag allemaal kwam even melden dat mijn temp weer heel erg omhoog is gegaan zit nu op 36.9 zo en nu ga ik even terug lezen.. liefs
@klussertje: Gezellig Iedereen moet gewoon op roze gaan @wies: Tuurlijk heb ik gelijk hahaha nega test? hm...misschien nog te vroeg getest? @merels: Nou het is dus de bedoeling dat als je suiker blijft drijven dat je zwanger bent maar denk niet dat het werkt haha @mosa: hij zit nu op 36.9 en je temp is maybe niet heel hoog maar hij blijft boven de lijn! en dat is goed toch! @britt: Yeah ik duim voor je meis! @myprecious: Ieeewl mijn vriend is ook al zo'n snurker als hij gedronken heeft geef hem altijd een rotmep dat ie op zn zij moet gaan liggen en ja goed idee toch ik ook bloedneus gehad ja geen idee waarom! wist ook niet dat het een symptoom was, nou hoop voor je dat het er 1 is aangezien jij het elke dag hebt Als ik iemand vergeten ben..sorry
@Watervlinder, Zo dan is jou kaartje wel erg mooi! En dan nog niet eens ongi... Hmm volgens mij moet dat wel iets goeds betekenen. En idd wachten totdat je man thuis is is ook wat fijner. Samen testen is altijd fijner vind ik. @MyPrecious, Haha dat je van alles voelt heb ik ook steeds gehad. Nu let ik er maar niet op werd er echt gek van. Ik heb nu zoiets van ik zie het wel (hopelijk komt het snel). @Springmuis, Wat fijn dat je temp lekker omhoog is!