wel balen meid, maar mooie lf van 14 dgn dus dat is positief. even pauze en weer aan de klus ! Ik ben daarentegen de weg helemaal kwijt hahahaha (als je goede ideeen hebt hoor ik dat graag)
@ Merels, balen meid! Maar deze ronde gaat het lukken hoor. Samen met mij... hihi. @ Djaar, het is met jou altijd spannend! ha ha. Maar zolang je maar omhoog gaat, ga je super! Ik ga je ff helpen.... *pfff, pfff, pfff* @ Klus, laat ze allemaal barsten en ga lekker fantaseren over je eventuele zwangerschap. Is toch veel leuker?! Don't jinx it! Geniet! (zo, de juf heeft gesproken... haha) Ik wens jullie allemaal een hele fijne avond! Ik ga zo klussen bij m'n broer...
Hoi meiden, Even snel voordat ik moet koken: @ Merels, wat jammer zeg! Vervelend lijkt me dat, heb je zulke mooie kaartjes en dan toch nog ongi! Heel veel succes in de nieuwe ronde, ik hoop dat je dan meer geluk hebt! @ Springmuis, jij hebt nu dus weer een gestegen temp, mmm het blijft vreemd. Weet niet wat ik er nog over kan zeggen Hoop in ieder geval dat je snel duidelijkheid hebt! @ Maar, succes met klussen, bij je broer dan @ all, ik wil toch nog even mijn kaartje plaatsen. Ik had zó verwacht dat hij vandaag omlaag zou gaan en dat ik ongi zou worden. Ik ben benieuwd wat hij morgen gaat doen en ondanks dat ik het niet wil, krijg ik toch weer een beetje hoop.
Hoi Mosa, Idd hoopgevend. Nog totaal geen ongi verschijnselen? Hij is aardig naar beneden gekelderd, maar goed, alstie nu weer opkrabbelt...pfff, spannend he. Wij vanavond tweede test. Gisteren wastie duidelijk positief, maar vanavond nog eentje voor de foto @all: sterkte met afwachten / testen. Ooit komt de dag, dan hou je zo'n ontzettend mooie test in je handen: ZWANGER! En dan ga je helemaal uit je dak.
@ Watervlinder, ik vind het zo maar vervelend. Ik had me helemaal ingesteld op ongi worden en dan komt het (nog) niet. Ik denk dat je niet bang hoeft te zijn voor de tweede test hoor, het was zo duidelijk als wat bij jou. Maar ik durfde niet té positief te doen, omdat je het maar nooit weet. Maar gelukkig was het allemaal goed! Ik kan me trouwens niet voorstellen om op een gegeven moment een posi test te hebben hoor! Lijkt me heel vreemd, volgens mij geloof je het eerst gewoon niet, of wel? En dat uit je dak gaan, dat weet ik wel zeker Ga er maar lekker van genieten!
@ Wies, Ah! Ik baal zo voor je.. Ik had het zo gehoopt en het is je zo gegunt.. Het komt ook wel goed bij jou. Had het alleen zo mooi voor je gevonden wanneer je nu een dikke posi test zou hebben! @ Melisa, Rot van je lange cyclus jakkes idd, laat je ei nu maar komen hoor! Ik snap niks van mijn cyclus en als ik een eisprong zou hebben zou ik wel een tampon nodig hebben met ongie, en die heb ik niet nodig.. @ Springmuis, laat jou ei maar komen! @ Mosa, ZO toch nog hoop voor jou! Dan blaaaaaaaaaaaaaaaaas ik je temp voor morgen nog hoger Hoop zoooo op goed nieuws! Hier gaat het wel verder. Ben nog héél licht ongie. Heb geen tampon nodig of iets. Gewoon bloed met afvegen, soms sliertjes. Echt kut dus zo.
o jee ik had een beetje dik slijm gespot net bij het afvegen. En had voor de zekerheid een ovutest gedaan. Nu is die weer gewoon positief : iemand een idee : O ja, temp was net 37,3 en is de laatste twee weken bij thuiskomst noot hoger geweest dan 36,9 (is alleen in de week voor nod zo hoog)
@Merels: jammer zeg dat je ongi bent geworden! Veel succes in de volgende ronde, hoor. @Mosa, Spannend bij jou. Temp omhoog dan krijg je weer hoop. Dit had ik de vorige temp ronde ook... hopelijk loopt het bij jou beter af ! *duimduimduim*
Hoi, Ik ben nieuw in de temp.kaartjes. Ik heb zo goed als ik kan een kaartje aangemaakt, ben ook pas in dag 16 begonnen met temp. Volgende ronde begin ik meteen op dag 1, was nu wat aan het rond snuffelen hoe het werkt. Ik heb een vraag. Hoe krijg ik op mijn kaartje de BD. Als ik hem bewerk zie ik het wel en vil uk het ook in, maar als je hem kijkt via de link zie je dat dus niet. Ik kan geen Engels en kan dus niet goed alles volgen op de site wat en hoe. Wie kan mij wat helpen. Alvast erg bedankt. Ik denk dat m`n eitje er aan komt. Bmm staat open en is zacht. En heb voor het eerst in al die ronde`s nu echt een soort van doorzichtig slijm gehad. Alle info is welkom.
Hoi, De BD krijg je op je kaartje door het invullen van Intercourse/Insemination op de lijst. Een tempstijging in combinatie met eggwhite kan wel duiden op een komend eitje. Succes! Groetjes, Hanna
Ik vul ze daar ook netjes in op PM of heb geprobeerd op YES maar toch laat hij ze niet zien op m`n kaartje. Raar is dat.
dan staan je instellingen niet goed. Ga naar je kaartje en klik in de linker kolom op Sharing en vervolgens op home page set up dan scroll je een stukje naar beneden tot Privacy en dan vink je Publish Intercourse data aan. en tot slotte op Save
RSS Publication Control: Enabled Allow subscription to your feed on your home page: Yes Zo staat het nu en het is niet te zien. Klopt zo de instelling wel? Ik voel me zo dom, omdat ik geen Engels kan.
YES ik heb het. Dank jewel marloes. Ik zat gewoon verkeerd. Dank jewel hoor, nu is het wat overzichterlijker dank je.
Meiden die mijn "verhaal" gevolgd hebben, wat zouden jullie doen.. Zou een arts al iets voorschrijven als je 4 maand geen eisprong hebt gehad of zou hij zeggen dat ik moet stoppen met tempen en nog even afwachten? Ik heb borderline en pss kan dat invloed erop hebben? Vandaag ben ik er achter gekomen dat ze me in 2006 de diagnose hebben gegeven van chronische Posttraumatische stress-stoornis ... Nu snappen jullie ook meteen waarom ik niet zomaar naar de HA stap.. Ik wist dat ze me de diagnose Borderline hebben gegeven maar niet van PSS, maar nu heb ik net gegoogeld op PSS en ik heb een klein stukje gelezen. En alles valt op z'n plaats van m'n "problemen".. Kan het zijn dat daarom geen eitje aangemaakt wordt
@Merels: Balen meid maar inderdaad wel mooi dat je LF 14 dagen is geweest! @Mosa: hahaha jij hij blijft vreemd mijn tempje haha vet vaag, jouwe gestegen ik blaas voor de zekerheid nog even verder PFFFFFFFFFFFFFFFFF @myprecious: Ei is on his way ik hoop het tenminste en voor jouw een dikke knuff! raar dat je niet flink ongi bent oew klinkt wel onaardig zoals het er staat, maar zo bedoel ik het niet hoor je begrijpt me vast wel *hoop ik* @wendyvanliemde: Gezellig dat je er ook bij bent en veel succes met tempen @myprecious: Borderline denk ik niet, want mijn zus heeft het ook en die heeft 2 gezonde kinderen lopen, van Pss weet ik het niet.. maar als je je onzeker voelt lieverd kan je altijd even de HA bellen voor advies, misschien kunnen ze je telefonisch advies geven als je de situatie uitlegt.. @all: Bah bah bah wat een hoofdpijn al de hele dag zeg! asprientjes werken niet eens werd van de pijn niet goed werd er helemaal misselijk van bah, van mn mammie ( ) iets gekregen en nu is de hoofdpijn gelukkig weg liefs springmuis