hallo allemaal, Hier vanuit een drukke laatste werkdag nog even een berichtje. Wat hebben de meeste van jullie prachige kaartjes zeg voor na het ei en al een aantal zitten in de mogelijke testdagen denk ik zo. Mijn temp. blijft heel erg stabiel en nu beginnen de spannede eierzoekdagen voor mij echt aan te breken. Lastige is wel dat vriend erg drukke dagen heeft rondom kerst en dat zijn oma overleden is en we dus ook nog een begrafenis op maandag hebben. Daarnaast bereidden wij kerstdinner voor 8 personen (allemaal volwassenen en ook nog eens 5 gangen!) Hoop tussen alle drukte door lekker te kletsen hier en te klussen thuis fijne dag en tot snel weer (mis de gezelligheid inmiddels wel)
Kep een positieve ovu test! Krijg een ei voor mn verjaardag morgen! Lieve meiden, bedankt voor de lieve berichtjes. Ik ga werken en kom morgen weer ff reageren op iedereen. Fijne dag!
@ Maar, joepie! gefeliciteerd. Een mooier kadootje kan bijna niet nu nog het eitje bevruchten natuurlijk!
MAAAAAARRRRRR JOOOEEEEHHHHOOOEEEEE JEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH eindelijk een EI....We zeiden het toch...heb vertrouwen, je ei komt heus wel....Had gewoon de trein gemist Nou goed aan de klus jij en dan over 9 maanden een
@ Maar, Joepie! Wat een goed nieuws! Net nu je de hoop op deze ronde begon op te geven! Nu goed aan de klus en dan morgen of overmorgen je temp mooi omhoog! @ Tinkerbell, mooie foto's! Je ziet al echt dat het een klein mensje is @ Djaar, gecondoleerd met de oma van je vriend! Succes nog even met werken vandaag en dan heerlijk gaan genieten van je vakantie!
Dames, Als je weet wanneer je eisprong is dan weet je toch ook exact hoelang je zwanger bent? Dit is namelijk mijn verhaal: Ik weet door middel van temperaturen en ovulatietesten precies wanneer mijn eisprong is geweest. Het kaartje staat ook nog in mijn album. Daarvandaan gerekend zou ik uitgerekend zijn op 7 juli 2009. Ik heb naar mijn gevoel een vroege innesteling gehad, ik weet niet of dat invloed heeft op de ontwikkeling van ons kindje. Met 8 weken en 5 dagen heb ik een echo gehad. Hier kwam uit dat mijn uitgerekende datum 3 juli 2009 zou zijn. Ok, ik dacht misschien door de vroege innesteling (heb daar verder niet zoveel verstand van). Nou had ik gisteren de 12 weken echo en daar is mijn uitgerekende datum alweer bijgesteld naar 29 juni 2009. In totaal ben ik dus 8 dagen langer zwanger dan mijn eisprong doet aangeven. Wat kan hier de reden van zijn? Qua ontwikkeling van de baby klopt de datum die ze nu hebben vastgesteld wel. Dat heeft de echoscopiste nog extra bekeken omdat ik dus zei dat ik precies wist wanneer ik mijn eisprong had.
@Kweb, mooi kaartje zo! Eisprong denk ik wel geweest toch? waarom geeft FF dat dan niet aan? @Sheann, nee het spel is erg moeilijk. Kan ik je eens PB-en hierover? Ik krijg bepaalde dingen niet voor elkaar! @Mosa, Fijn ook nog steeds een hoge temp @Melisa, Spannend hoor! Snel nog een testje doen? @aar, Yes, je hebt een positieve ovtest! De aanhouder wint he! Veel klusplezier @Djaar, Succes met je eijacht! @Tinkerbell, Mooie foto's hoor
@Hanna: Ik ben net heel eigenwijs geweest en een andere test gekocht ditmaal bij de etos (de andere was van de kruidvat). En ook hier binnen de 5 minuten een vaag streepje.... Zou het dan toch?!?!
@hanna, denk dat FF mijn kruis aangeeft bij de temp van morgen. Dan issie 3 dagen hoog. Wat alleen gek ik, is dat als ik nu alvast voor morgen een temp invul, FF dan een stippelkruis geeft, maar kan er niet wijs van worden waarom... We wachten morgen even af als het kruis er dan ook staat. dan kan iedereen even meekijken en mss ziet iemand anders dan waar het aan ligt
hoi dames even kort berichtje klees dalijk alles bij maar mn ovu testen zijn nog steeds niet binnen daar baal ik echt van! hoelang duurt het bij jullie meestal voordat ze binnen zijn? ik heb ze volges mij zondag via internet besteld! en ook al gelijkbetaald trouwens! groetjes
@ Tinkerbell, ik zat ook al met verwondering naar je tempkaartje en je verhaal te luisteren en me af te vragen hoe dat kon? Ben wel heel nieuwsgierig naar het antwoord maar heb dus ook geen verklaring. @ Sheann, leuke link naar dat moeilijke kerstspelletje, gelukkig was er een topic met hints @ Hanna, bij de lounge is er een topic met hints voor het spelletje @ Melisa, want ontzettend spannend meis, hoop voor je dat het echte streepjes zijn en dat ze snel duidelijker worden...
Jammer haha, Heb de vraag bij de vk gesteld.. Misschien hebben hun een antwoord. Of ik heb een wonderkind dat elke maand 4 dagen vooruit gaat lopen hahahah
@ Melisa: Spannend zo'n streepje. Ik zeg positief! @Mosa: Geeft niet hoor. En dat van die stippellijn dat wist ik niet. Ik dacht dat FF het dan niet zeker wist. @hanna1974: Tuurlijk mag je mij PBen. Frustrerend als het niet lukt, he. Ik ben een andere aan het spelen maar daar kom ik ook niet verder en die is zogenaamd 'easy'. @afrola: Zonder die hints had ik het ook niet gered. De TO had hem in haar eentje uitgespeeld. Zijn andere nou zo slim, of ben ik nou zo dom.
Balen zeg... Ik heb ze 2 keer besteld en beide keren had ik ze op de 2e dag binnen. Maar volgens mij heb ik ook beide keren savonds besteld, dus zijn ze bij sensitest de volgende dag met de post meegegaan.... **Kweb stuurt Sannahai ovutesten met de e-meeuw**
@kweb was het maar zo dat je ze zo aan me kon geven via de e-meeuw haahha nee ik heb ze zondag middag via internet besteld dus ik den hmm dan zien ze het maandag dan heb ik ze dinsdag, of misschien door kerstdrukte woensdag..maar nee hoor ik had me dr zo op verheugd! bah. verder geen eggewhite meer gevonden en ook geen leuke hoge temp ofso.. bah. @maar joepie een ei ik wil dr ook een! @melissa spannend zeg...als die etos ook gelijk een vaag lijntje aan geeft...dan zou het heel goed zo kunnen zijn! is het een roze lijntje of een grijs lijntje? grijs lijntje kan vaak indrooglijntje zijn maar roze is volges mij wel altijd positief...( weet ik niet zeker hoor!) anders moet je ff eentje van kruidvat doen, of had je die al gehad? die zijn toch heel gevoelig? ik duim voor je. verder mooie kaartjes dames! groetjess
@ Tinkerbell, ben benieuwd wat de vk erover kan zeggen @ Sheann, ik dacht ook al zo @ Sannehai, misschien morgen wel een grote stijging?
@Mosa: Dank je wel nog 40 minuten en ik moet mn pijnstiller in nemen pfff...gelukkig ben ik er wel vanaf! Hm..en nu ben ik door de spanning helemaal vergeten wat ik wilde zeggen...nouuuu ben zo emotioneel als het maar kan, kom net thuis zie ik een kerstkaart van mijn opa en oma liggen dus ik lees hem staat er we hopen dat jullie nu eindelijk een beter jaar tegemoet gaan, dus ik in tranen zucht...hoe nerveus kan je zijn zeg ik ga nog maar eens douchen! Liefs!
@saanehai: ik heb eerst die van de kruidvat gedaan. Die kleuren blauw. En er kwam een klein dun blauw streepje. Die van de etos kleuren roze, en dat streepje is duidelijk roze...?
oww spannend! melisa! want ik d8 dat indrooglijntjes alleen maar grijs konden zijn en als het positief zou zijn het dan kleur zou geven! hahaha heb je er geen foto van? ik weet het allemaal niet zeker eh... maar dat d8 ik wel.
Hoi meiden! @Maar, yes, een eitje! (extra) fijne verjaardag morgen! @Melisa, spannend zeg! Wanneer ga je nog een keer testen? @Sannehai, balen als je op die testen zit te wachten en ze komen niet! Wel blijven klussen he @Tinkerbell, ben benieuwd wat de vk zal zeggen....misschien klopt het niet wat ff heeft 'ingevuld'.... @Kweb, mooi kaartje...de spannende wachtfase breekt nu aan, of niet? @Afrola, mooi kaartje. Nu lekker hoog blijven die temp! @Mosa, mooi kaartje, houden zo zou ik zeggen! @Hanna, nog zo'n mooi kaartje! Ik duim voor jullie! @All, succes met alles! Hier aan het wachten op mijn eitje. Heb al bedacht dat we beter om de dag kunnen gaan klussen ipv iedere dag! Verder nog tips?