Sanne en Hai, gefeliciteerd! Sammie; spannend kaartje.. duim dat het raak mag zijn! Strijkkraal, je bent er weer! Hopelijk is de eerste IUI raak! veel succes meid!
Dank jullie voor de antwoorden, dan toch maar wel doen voor de zekerheid @ Maar, hoe is het verder met jou? @ Springmuis, op basis van je dip denk ik dat je eisprong op dag 18 is geweest, maar misschien zou je het kruis een dag later kunnen doen zodat je een dag extra speling hebt? Ik zou in ieder geval inderdaad een kruis plaatsen, dat telt wat makkelijker. @ Sylvia, je temp wil nog niet echt omhoog hè? Maar fijn dat je eisprong in ieder geval is geweest!
@Mosa: nee gaat niet zo erg omhoog, maar dat ging het inde cyclus dat het raak was (25 aug) ook niet... loopt bijna gelijk op..
Ja ik dacht ook al aan dag 19 omdat dat precies in t midden van die 3 dagen was nou zit nu op 9 dagen dpo
@ Sylvia, hopen dan dat het een goed teken is! @ Springmuis, dat gaat dan ineens hard, 9 pdo Spannend toch weer! Maar ik zal er verder niets meer over zeggen
Dat snap ik heel goed hoor! Maar gewoon 'rustig' nog een paar daagjes afwachten, dan weet je meer! We duimen hier met z'n allen heel hard voor je, dus daar kan het niet aan liggen
Springmuis het zou mij niets verbzen als je op dag 17 of 18 is geweest. Ik zou gewoon eind van deze week een testje doen, moet volgens mij kunnen. Ik denk namelijk dat die ene dip een innesteling is en die is meestal ongeveer 4 dagen of later na ei. Ik duim voor je. xxx Joyce
@Mosa: Aaah wat lief! Jullie zijn echt schatten! @Jent: Dank je wel een testje durf ik denk ik niet hoor haha maarja misschien denk ik daar straks wel anders over als mn mn langste lf is geweest..dat was 19 dagen..dus nog 10 dagen kom ik uit op 14 januari..dus dan pas zou ik durven testen Mooi buikje trouwens! en wat gaat het hard zeg al 17 weken liefs!
@All, mijn ongi is nog niet doorgebroken. Heb vanochtend 1 druppeltje bloed gehad en de rest van de dag niks meer gezien. Wel een beetje lichtbruin slijm. Ik hoop echt dat ik morgen wat meer duidelijkheid heb, ik zie wel dat de temp aan het zakken is. Maar zo daartussen, das vervelend zeg!
@ Nadja, vreemd hoor dat het niet doorzet! Maar Sannehai had natuurlijk pas ook iets bloedverlies, maar dat was wat eerder in haar cyclus. Ik weet niet of een innesteling nog rond je nod kan zijn? Ga je morgen weer op de 'normale' tijd tempen? Dan zal hij sowieso wel weer wat lager zijn. Ik hoop dat je nu snel duidelijkheid hebt!
@ marloes80: dank, ik zie dat nummer 2 op komst is. Gefeliciteerd! (beetje laat, maar toch ...) @mosa: ik zeg ook bij twijfel, gewoon doen.
hoi lieve lieve dames! ik wil jullie allemaal heel mega bedanken voor alle tips en info die jullie mij allemaal gegeven hebben de afgelopen tijd! ik denk dat ik hier binnekort wat minder te vinden ben omdat ik nu ook bij de september mama's ga kletsen! ik vind het wel leuk om natuurlijk nog wat mee te lezen hoor! heeeeeeeeel veel suc6 allemaal met zwanger worden 2009 word ook Jullie jaar! groetjessssss dikke kuss Sanne
dank je wel... Ronde 5 was 't raak hier. Aanstaande vrijdag hebben we de 20 weken echo al weer. Succes meid, hoop dat jij ook snel naar de andere kant mag
@ Suzy, dank je! We doen het inderdaad voor de zekerheid nog maar een keertje! @ Sanne, het is wel leuk als je af en toe nog even laat weten hoe het met je gaat! Veel geluk toegewenst verder!
hoi meiden, Ik lees hier al een tijdje mee en Sannehai allereerst super gefeliciteerd met je zwangerschap. Hopelijk volgen er snel meerdere meiden. @ Springmuis: onze kaartjes lijken wel op elkaar. We blijven 'saai' op dezelfde temperatuur zitten en we zitten beiden op 9 dpo. Spannend weekje voor de boeg... Nou meiden ik zal mijn best doen om wat vaker te reageren en dan gezellig mee te kletsen. Groetjes, Nijntje http://www.fertilityfriend.com/home/23d69c
@ Mosa: Ik verwacht mijn NOD (liever niet natuurlijk) aankomende zaterdag. Het wordt dus een spannend weekje.... Als ik naar jouw kaartje (en je vorige kaartje kijk) heb jij een druk weekje voor de boeg Heel veel succes en vooral plezier! Groetjes, Nijntje