spannend! Erg is dat hè, hoe je lichaam je voor de gek houdt. Ik heb dat gevoel ook, en test zaterdag met de testmarathon, maar ik heb pas maandag mijn nod. Dus eigenlijk nog te vroeg. Weet jij een antwoord op mijn vraag over de temperatuur. (2 berichtjes van mij terug) Ik heb net gekeken bij de kaartjes van zwangeren, maar daar wordt je ook niet veel wijzer van, zo verschillend.
Volgens mij zijn vooral de laatste 1 - 2 dagen voor de NOD belangrijk. Als je temp dan stijgt of niet daalt, zou je goed zwanger kunnen zijn. Een dip tussen de 7 en 10 dpo is ook positief. Als je temp naar een 3e hoger niveau gaat, is het ook een goed teken. Maar eigenlijk komt dat maar weinig voor. Bij de zwangeren en bij de chart gallery van FF zie je toch heel wat kaartjes met rare dips en die vrouwen zijn ook zwanger geworden in die cyclus.
Goedemorgen meiden! En het is alweer vrijdag, wat gaat de week toch toch snel. Vandaag heb ik me zo verslapen, dus heb ook pas een uur later getempt, kun je gelijk zien wat dat met mijn temp heeft gedaan. Ben namelijk 0.1 omhoog gegaan! Heb hem wel zo ingevuld, maar denk dat het gewoon 36.8 moet zijn. Fijne dag nog allemaal! Liefs Bregt
nou, waarschijnlijk heeft FF toch gelijk dat mijn ei al is geweest, vadaag weer hogere temp.. succes lieve meiden!
ik ben 0,2 gezakt vandaag , maar ik moest ook een uur eerder tempen, dus hoop dat het daar aan ligt. Had daarstraks even een lichtbruine veeg. voor velen onder ons een teken van de ongi, maar bij mij is dat nooit. ik wordt altijd patsboem ongesteld. Heb het gevoel dat de ongi er vandaag uitbarst. En ik heb maandag pas mijn NOD. Dat zou toch erg vroeg zijn. Mijn (.)(.) zijn minder gevoelig, normaal zouden ze nu juist gevoelig moeten gaan worden. hopes; joepie, je ei!
Wies, ik zal voor je blazen. Zie mijn kaartje, ik had dat gisteren ook, en vandaag toch weer iets omhoog...
Dames, ik heb even weinig/geen tijd om op jullie te reageren. Dat komt hopelijk vanavond. Mijn ei lijkt toch echt wel geweest te zijn!
Toch maar even snel gereageerd: @Hopes: fijn dat je ei is geweest, jullie hebben de dag voor de eisprong geklust, dat is prima... @Wies: vreemd, nu spotting als je het nooit hebt... En als je weet hoelang je LF is, zou de ongi toch niet te vroeg moeten zijn. @Wens: spannend, ziet er mooi uit, maar kan nog alle kanten op. Ik hoop natuurlijk de goede...
uuhm tja wat moet ik daar nou van gaan zeggen, ik denk nog steeds dat ik vandaag mn ongi krijg, maar dan wel dit keer met hoge temp? dames bedankt voor het blazen tja ben ff de kluts kwijt :-s
Vandaag zelfde temp als gisteren, terwijl ik vandaag 2 uur minder he geslapen... Betekend dat dat hij nog hoger had moeten zijn dan?
@wens: spannend meis, hoog houden die temp @ Wies: ben benieuwd meis, welke kant je op gaat! ben wel blij met mijn ei, maar hij is alleen zes dagen vroeger dan normaal! @ aquilegia: morgen zal FF wel een kruis geven op dag 14 ofzo, ben wel blij met mijn ei, hij is alleen 6 dagen vroeger dan normaal vandaag mijn twijfel, was dinsdag bij de gyn en kreeg inwendige echo, hij zag een cyste op mijn eierstok, maar kon volgens hem heel goed een rijpe folikel zijn die op springen stond..... beetje tegenstrijdig dus... heb wel gevoel dat ei is geweest, zere borsten enzo.. blijf voor de zekerheid maar goed doorklussen..
Vandaag ben ik gestegen naar 37.3. Is dat niet veel te hoog? Sorry dat ik niet reageer, maar moet me nog wat 'inlezen'. Kan nog niet goed volgen.
Hey Marieke, Volgens FF heb ik ook nog geen "zichtbaar" ei gehad. Maar vorige maand was het ook pas op dag 18. Zelf denk ik deze maand dag 17 omdat hij vandaag (dg18) erg omhoog geschoten is. Maar ik zie het vanzelf wel. We hebben goed geklust, dus alles is elke maand weer mogelijk Hierbij dan mijn kaartje. Liefs.
Ojee zou het ieeeehhhh zie een heeeeeeel vaag lijntje Ik test maandag weer me testjes zijn op hi hi liefs tijgertje23