Mijn niet veel zeggende kaartje: Wel hele heftige emoties, maar denk toch zelf dat we doorgaan naar de volgende ronde.
hallo allemaal, heb alweer spannende kaartjes voorbij zien komen... de mijne is niet spannend. heb nog steeds geen kruis... hoop toch wel dat ik eergister mn ei heb gehad... heb namelijk gister en eergster niet kunnen klussen omdat vriendlief een ontsteking aan zn bovenbeen heeft... naja dan moeten we vanavond zowiezo maar weer aan de bak, ontsteking of niet hahahaha liefs marieke
nou al? Ik heb een korte cyclus (ongeveer 25) en de vorige keer was mn lf 11 (zie vorige tempkaartje). Dan zou ik nu op een hele korte cyclus komen...
ja, dank je wens, ik hoop het ook. Maar mijn temp is wel stabiel maar niet heel hoog. Deze temperatuur heb ik normaal ook na mijn ei, en dan soms nog 36.6 erbij. Maakt dat uit denk je?
nouja misschien maar goed ook?.. anders dan zit je daar ook maar naar te staren/kijken... aanlokkelijke dingen..
Hahaha das waar, en vandaag negatief betekend ook morgen negatief natuurlijk Moet ze maar weer bestellen. Welke testen gebruik jij altijd Yuna?
heb nu van die dipstick testen, vorige keer had ik van matcare, maar voor mij zijn die dingen altijd stuk als ik negatief test .. dus vraag me niet welke goed is, wss alleen diegene waarmee ik positief test.. maar ik moet ff me computer opnieuw instaleren.. dus ben der weer ff vandoor..
Ja ik zat dus ook te denken nu dipsticks te bestellen, scheelt toch iets in de prijs. Zijn die wel makkelijk in gebruik?
ik heb altijd clear blue testen die vertrouw ik tenminste. Ik weet toch dat ik alleen maar test als het nodig is. Ik heb in 11 maanden volgens mij nog maar 4 of 5 testen gebruikt. Waarvan er 2 posi waren, wat dus ook klopte en 1 nega dat moest van de vk. Dus dat doe ik toch goed he. xxx Joyce
ja maar ze doen het wel goed en als je toch pas over een week gaat testen dan kun je net zo goed die pakken. Ik weet toch dat ik die andere testen niet vertrouw ook al is die posi dan pak ik alsnog een clear blue test. xxx Joyce
Ik heb geen idee wies. Ik heb nog maar een cyclus getempt en was toen zwanger, dus zoveel verstand heb ik er niet van. Maar ik vind deze er zo anders uitzien dan je andere kaartjes vandaar. Ik had zelf toen ook zo'n mooie stabiele temp. Ik duim gewoon heel hard voor je.