Hoi terug van de stad, en heb een kruidvat test gehaald er zitten er twee in een doosje voor 4,99 (reklame reklame ) Maar ik ken deze niet, althans nog nooit zelf mee getest. Het is er zo eentje waar je met een pipetje op moet druppelen. Iemand ervaring mee? Ook staat er in de beschrijving niet vanaf wanneer deze test gebruikt kan worden. Iemand ervaring met deze kruidvat druppel testjes?
Hi Mupkuh, Zeker kan dat goed... jammer dat er wat tempjes missen. Maar ja, met al die feestdagen heeft een mens wel wat anders te doen he?
Mupkuh, ik denk ook prima zo! SheDevil, ik heb wel ervaring met testen met pipetjes alleen dan wel die van matcare. Vind ze zelf heel fijn. Maar die van kruidvat ken ik niet. Gewoon proberen.
Ik heb nu trouwens stippeltjes was de ovu testen vergeten in te vullen. @ Shedevil, ik heb daar wel ervaring mee. Heb die van Matcare. Vind het een fijn systeem.
Hee Debje, Wat een dip daar zeg op je kaartje! Zou het een innestelingsdip zijn? Hopen hopen hopen....Of ben je al ongi? succes en jij ook een fijne jaarwisseling!
Ja die van matcare , maar ik bedoelde egt die van kruidvat Die gewone tests van kruidvat heb ik al eerder mee getest die zijn gewoon goed, maar deze heb ik nog nooit mee getest, dus omdat het ni eens in de bijsluiter staat vanaf welke dag je kan testen met deze vroeg ik me af of het wel zin heeft als ik nu test.
Ja dat dacht ik ook , maar dat zou dan vandaag zijn Ik heb 2 uur geleden voor het laatst geplast als ik over een paar uur pas naar de wc hoef dan doe ik het mss dan al. Kijk wel even en anders morgen als mn temp nog hoog is [-o< Ik ga me nu even nuttig maken op de bank mannetje vergezellen en film kijken ipv te staren naar dat stomme beeldscherm, ding zegt tog nix terug haha. Slaap lkkr alvast iedereen.
Mmm, kaartje niet best, hè? :x Ik hoop stiekum nog op een late innestelingdip, maar morgen zal het wel "game over" zijn. Ik hoopte nog wel op een mooi begin van 2008. Ik zie dat SheDevil terug is, maar ik heb jullie berichtjes nog niet kunnen lezen. Moet zo gaan slapen, dus kan waarschijnlijk niet meer reageren. Sorry!
Jammer Aquilegia! Maar geen bloed, geeft moed...! Hier ook voor jullie alvast de beste wensen voor een mooi en vruchtbaar 2008!
Ja nou ik heb net dus tog een testje gedaan en ik zie een heel licht streepje, mijn vriend ziet hem ook. Maar het is tog niet zo dat er een indroog streepje in zit? Dus als je ni zwanger bent dan zie je tog egt helemaal geen tweede streepje?
Hahaha ik wist dat dat ging komen Ja jullie ook maar zat mezelf een beetje te verdrinken in mn beeldscherm en teveel te piekeren maar tadaaa ik bene r weer LOL Kon het tog ni laten
Ik denk dat je gelijk hebt Aquilegia, maar eens zullen we weer aan de beurt zijn! 'Alles komt goed schatje' Dat bijlezen kan morgen ook, ik ben ook nooit zo vlot met dat bij lezen! Slaap lkkr!
Hij is roze maar heel licht, wel even breed. Mijn vriend kan het niet geloven, en ik sjah... ik wel maar blijf er redelijk nuchter onder (nog)! Morgen vroeg weer testen...