Mooie temp hoor. Je zou (voor het juiste beeld) de temp van zaterdag naar beneden kunnen zetten zodat ie het kruis 1 dagje opschuift. Maar dat is natuurlijk geen must
Hmmm… * edit : moet wel zeggen dat ik om 03:38 uur wakker ben geweest van de keiharde regen en vanochtend om 06:05 heb getempt omdat ik vroeg naar werk moet. (Geen idee of dat verschil maakt)
Dat wakker worden had geen toegevoegde waarde, maar eerder opstaan kan wel. Hoeveel eerder heb je getempt. Je temp is daarbij nog hoog genoeg. Dus het zou ook heel goed gewoon de gele lichaamsdip kunnen zijn zo op 4 dpo.
Okee dus 2 x een daling is dan niet erg? Dan moet hij morgen weer stijgen? Ik tempte bijv op maandag 36.8 om 6:45 uur
Nee dat is niet erg. Temp je wel elke dag om hetzelfde tijdstip (behalve vandaag dan?) Ik zie namelijk meerdere driehoekjes, wat andere tijdstippen betekent. En je tempt wel rectaal toch?
Jaa meestal rondom 6:45/7:00 uur (kwartier verschil niet erg toch?) Klopt dat was in het weekend dus toen andere tijden met tempen.. ja ik temp rectaal idd.
Zegt niks helaas. Dit komt voor bij zowel een uiteindelijke zwangerschap, maar ook wanneer er geen zwangerschap ontstaat.
Die duurt gewoon 1 dag. Dat is de dip van vandaag. Hij vind plaats tussen 1 en 5 dpo. Morgen zal hij weer hoger zijn (mits goed geslapen).
36.6 weer edit : Ik ging dus net wc.. heb kwartier gezeten en toen weer in bed gekropen.. ik was nieuwsgierig of me temp dan heel erg zou veranderen (omdat ik van bed ben geweest) was die ineens 36.9 kan dat zoveel verschillen?
Dat ligt helemaal aan je basale temp. Mijn basaal is gemiddeld 36.35, dus dan is 36.6 te laag. Jouw basaal is gemiddeld 36.25, dus dan is 36.6 een mooie temp voor in je lf. Mag wel iets hoger nog, maar je zit pas op 6 dpo dus de kans is zeer aanwezig dat er nog helemaal geen innesteling heeft plaatsgevonden. Er zijn ook zat vrouwen zwanger met een tempverhoging van ca 0.3-0.4 graden tov basaal.