Ja moeten we misschien toch maar even doen.. Hoop dat hij daar niet te moe voor is..Hij was vannacht om half vier op..
We gaan zo vertrekken... dus dit is zo goed als me laatste berichtje !! Ik hoop zo dat we met 5 mogen terugkomen maar dat zien we dan wel ! Jammer Elvira dt je weer ongi werd... ga je ook nog naar de arts nu of wacht je nog even ? Me thermo gaat mee Pientje, heb al geprobeerd om te stoppen, forum te laten... veel maakt het nt uit, dus blijf gezellig bij jullie... maakt het allemaal makkelijker om door tekomen ! Ik plaats volgende maandag me vervolgkaartje, hahaaha tenzij ik in handen kom ve pc'tje op vakantie ... dus lieve meiden veel succes !! En op naar een bombardement van zwangerschapsbannertjes !
Heb mijn banner maar aangepast omdat ik het idee heb dat ik op dag 13/14 mijn ei heb gehad...ipv 17e.
Nou het lijkt er op dat juli een vruchtbare maand was hihi. Ik houdt jullie in de gaten hoor. @Me2 gefeliciteerd, ik ZEI toch dat het een innestelingsdipje was!!! Alle anderen heel erg veel succes.
hoi meiden Me2: VAN HARTE PROFICIAT!! Te gek meid, geniet maar lekker..... Alle andere die nog in spanning zitten, ook allemaal heel veel succes uiteraard....... Hier vandaag nog altijd geen stijging.....als ik nu maar niet zo raar trappetje naar beneden ga maken.........Blazen jullie allemaal mee dat het morgen trap op gaat!! Weet ook ff niet wat ik voel. Soms is buik aanwezig, soms helemaal niet. Veel getennist afgelopen week en nu wel op rare plek spierpijn. Rechts en links aan de zijkanten/binnekanten van mijn bekkenbotten!! Raar lijf hoor!! grtjs Twinny
Nou Twinny je temp is in ieder geval stabiel en ruim boven het prikkeldraad! We blazen je temp even vlug omhoog! PPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFF!! Hoe lang duurt jouw luteale fase meestal?
jah gelukt!! Nu maar hopen dat t blijft lukken!! Iki snap zelf niet veel van het tempen maar weet dat ik op jullie hulp kan rekenen! Top!
@ me2 gefeliciteerd met je zwangerschap ik zal mijn kaartje ook weer ff plaatsen mijn temp gaat weer omhoog dus dan is mijn ei vast al geweest op cd 13 dan is dit wel een korte cyclus oh het valt eigenlijks wel mee als ik tel dan zijn het er 27 liefs samantha
Heb eigenlijk altijd mijn ei op dag 14 gehad maar hij lijkt bij ff nog niet te zijn geweest. ik heb wel het idee door steken onderin mijn buik dat ie dag 14 was ook slijm wijst daarop. Kan het dan zijn dat ie stiekum toch al geweest is of zou ie toch nog moeten komen?? Ben een beetje de weg kwijt in mijn kaartje
gezien je slijm denk ik wel dat je ei al geweest is, maar zou voor de zekerheid nog effe doorklussen!!
Neeltje bedankt voor het blazen ik hoop dat het helpt. Meliske die kan nog wel omhoog zal ik nog even blazen PPPPPPPPPFFFFFFFFF. Me2 ik hoop dat het hetzelfde wordt als bij jou dan staat mij iets heel moois te wachten. Dreamy dat ziet eruit als een mooie stijging. ElviraR jammer zeg de 12e ronde alweer ik ga heel hard duimen dat het deze ronde raak mag zijn voor je. Micha ik denk dat jij je eisprong wel hebt hoor op dag 18 en nu weer wachten... Britt1 dat is raar misschien moet je temp nog wat langer stijgen. Twinny het wordt wel heel erg spannend, nog een paar dagen. Ik zal nog even heel hard blazen PPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFF. We moeten met z'n allen maar wat harder blazen nu Stientje op vakantie is. Ninetje net weer aan het begin veel succes deze ronde. Samantha wel lekker hoor zo'n korte cyclus. Lorfiedal misschien gaat je temp vanaf morgen stijgen. Het wordt iedere keer wel een waslijst om dit bij te houden er wordt zoveel gekletst. Weet niet of ik dit vol kan houden. Ik probeer niet te vaak in te loggen om er niet teveel mee bezig te zijn, maar dat is wel heel erg moeilijk hoor. Liefs Steffie