ja ik heb nu ook besloten om maar strak om 5 uur als mijn mannetje eruit gaat iedere dag te tempen anders klopt er geen snars van maar had zondag wel ovupijn dus er is nog hoop
en wat is dan het beste om te testen 's ochtens o'f 's middags of maakt dat niet uit als je maar op de zelfde tijd test toch : : : : : :
Dus je thermometer op je nachtkastje en helemaal in bedje blijven liggen. Op dezelfde tijdstip. Ik hou elke ochtend half 8 aan en als het weekend is even je wekker zetten. Mijn dochter is de wekker, dus dat is makkelijk
Ja Lorfiedal en Samantha gewoon 's ochtend tempen op dezelfde tijd. In het weekend zet ik altijd mijn wekker ook ff. Het is maar goed dat mijn thermometer piept als ik klaar is want anders slaap ik zo verder met de thermometer nog in mijn bips, daarna ff de temp opschrijven en weer verder slapen.
Bij FF kan je ook ergens je temp aanpassen als je op een ander uur tempt dan normaal, maar het beste is natuurlijk gewoon op hetzelfde uur tempen elke dag.
Ik temp rond 7.00 uur (varierend van 6.30 uur tot 7.30 uur) maar mijn temp wijkt toch niet meer dan 0,1 graad af van 36,5 graden (dus soms 0,1 er boven of onder). Nauwkeuriger is mijn thermometer niet, dus het is ook een afronding van dat ding.
Nou ben er toch niet zeker van hoor.. Heb echt ovupijn vandaag gehad en best veel eggwhite afscheiding.. terwijl dat gister echt bijna niks was.. klussen nog maar even dan
mijn temp was gister 36,7 en vandaag was het 36,6 en wel op de zelfde tijd getempt een uur of 8 's ochtens
Hier is het weer over en uit...... Ik baal! Ben boos! Verdrietig! Waarom nou... We hadden nog zo ons best gedaan deze ronde. Sommige hoeven maar 1 keer te prikken en dan is het raak. Tja en dat was dan waarschijnlijk de laatste ronde op eigen kracht... Sorry voor mijn gezeur dames. Voor de rest een hoop mooie kaartjes gezien, you go girls!!
Hé Katootje...als ik even niet meteen reageer dan zit je meteen alweer 2 pagina's verder..is lekker druk hier! Ik hoop toch ook voor jou dat het raak is...ik zal in ieder geval voor je duimen en ik lees hier wel wat de uitkomst zal worden aankomende week!
heel begrijpelijk dat je je boos voelt meid!! en begin niet over zeuren, want dat doe je echt niet!!! (niemand zeurt!!) sterkte met je duivels meid, en ik hoop voor je dat je dan maar met wat hulp snel zwanger mag worden *dikke knuffel*
Balen Moo!!! En net wat je zegt je hebt zo je best gedaan. Een ander is zo zwanger. Het is niet eerlijk verdeeld. Maar we gunnen ze het wel weer.. Sterkte meis en doe het rustig aan. Hier mijn kaartje.. Heb 3 kwartier later getempt. Weet niet of mijn ei nu geweest is. Moet wel zeggen dat ik nu een drukkend en af en toe steken in mijn linker lies heb... Mijn vriend is nu werken, maar is om 12 uur klaar en dan ligt onze meid lekker in bed, dus dan duiken wij er ook maar in voor de zekerheid!
Bij mij nog steeds niks.... jammer.... Balen Moo dat je ongi bent geworden,heel erg balen!!! groetjes Pientje