Hello meiden.. Nou het blazen heeft geholpen voor de temp.. Nou alleen nog hopen dat ik niet ongi word... Zou vandaag moeten... Had wel een verlaat eitje, dus weet niet zo goed hoe ik het moet berekenen... we wachten wel af elf mooi stabiel houden.. jackie zou ook zeggen innestelling.. Stientje leuk he zo heb je iedere dag iets om naar uit te kijken, een soort van test iedere dag... Mijn kaartje Liefs Britt
Hoi Meiden, Hier dag 13 (of in het geval van een later eitje dag 12) geen bruin da tis op zich positief maar heb wel al ongi pijn gekregen.. had vanmorgen (ja kon het niet laten) niet echt een hoge temp.. 36,6 ben wel vaker met die temp ongi geworden.. tot nu toe niets. Gek hoor dat ineens na een jaar geen bruinverlies op treed meestal zo lang van te voren, vorige keer zelfs een week... Helaas word het voor ons een doktersbezoek zo te voelen, ronde 14 in aantocht.
Nee Natasja, mag niet !! Die duivels slaan jou over hoor je !! Pas op want Stien gaat serieus boos worden en ik ga nu alles wat met een D begint een serieuze kick in z'n gat geven hoor ! Nah !!!
Oh oke... Maar gister was dag 1 en daar heb ik dus geen temp gegevens voor gezien ik in de middag ongi werd. Moet ik dan vandaag als cyclus dag 1 nemen??
He Natasja nog wel even positief blijven. Je hebt toch nog een hoge temp? Hoop voor je dat je die ook vasthoud!! Ik vind het moeilijk om mijn kaartje te analyseren omdat dit pas de eerste ronde is dat ik temp. Succes 2 all!!
Als je gistermiddag al ongi werd Silla zou ik dat als dag 1 nemen, heb je geen temp genomen dan vul je nts in vr gisteren en zet je vandaag op dag 2 je temp...
Ja, zou ik wel doen. Ik heb nagelezen, dat je de eerste dag moet nemen van je ongi waarin je rood bloed hebt. Nu heb ik dat niet altijd, dus ik neem altijd de eerste HELE dag van mijn ongi (bij mij kondigt ie zich ook vaak pas 's middags en dan lichtjes aan). Maar je kan ook de dag van gisteren nemen en dan bij 'Menses' neerzetten 'spotting' en bij vandaag 'medium' of 'light' afhankelijk van hoe het is.
moeilijk hoor mickey als je je lijf al zo goed kent na 13 maanden temp is mwa niet echt hoog, aangezien ik ook wel eens ongi word met 36,6. ik zou zo graag willen testen.. maar kan nog niet.. vorige keer werd ik op dag 15 ongi.. dat is zondag.. maar ik kan ook mijn ei een dag later gehad hebben (dag 15) dan zit ik op dag 12.. en als ik dan pas dag 16 ongi zou worden (zoals wel vaker gebeurde) dan zitten er nog 4 hele dagen voor mijn ongi.. in het gunstigste dus 2... jaja lekker ingewikkeld dus wel
Toontje, mooie stijging hoor, dat wordt een vet kruis Elvira, wel van je mannetje afblijven nou dan he , duim voor jullie en jouw temp Zanoni, goed zo meis en nou niet meer naar beneden komen he! Twinny, hoop voor je dat ei even blijft zitten Elfje, gisteren een toblerone naar binnen gewerkt ja en jouw kaartje ziet nog goed uit, kom op pfffffffffff Terese, kssssssssssssst weg met die duivels voor jou Stientje, dus nog geen positieve ovutest?? want weer die daling voor jou op dag 9 Jackie, spannend meid, zou goed kunnen dat het een dipje was Ingiemoppie, gelukt hoor meis, welkom bij de tempbabes Mickey, jemig meis wat een knal heeft je ei veroorzaakt, succes met wachten Britt, oke girl, go go go Natasja, duim voor je dat je niet naar HA hoeft, weg met dat bruin ksssst Mijn kaartje is nog niet interessant. Ben pas op dag 3 , heb wel de ergste dagen van ongi weer gehad. Dan loop ik echt leeg!! Op naar de laatste poging voordat ik mijn afspraak met Gyn ga verzilveren. Groetjes Monique
oh ja, als je gisteren als dag 1 neemt, hoef je geen temp in te vullen. Als je bij andere kaartjes in deze topic kijkt, zie je dat sommigen ook wel eens dagen geen temp invullen. Dan krijg je een gestippeld lijntje.
Ng geen posi ovutest Monique maar hoop toch wel dit weekend eentje te hebben !! Enne Monique nu mocht je nog leeglopen maar dat was echt de laatste keer hoor je !! Nadien is dat leeglopen vr 9 maanden gedaan !! Heel veel succes in deze ronde !!!