hallo Ladies, Ik ben deze cyclus begonnen met tempt, omdat mijn cyclus een beetje van slag leek te zijn,... Nu wet ik niet hoe je tempt moet zijn de eerste dagen en verder in mijn cyclus, en ik heb nu een temp daling...ben nog ongesteld, dus vraag mij af of die klopt,... Hier is de link van mijn kaartje http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?cd=8 Kunnen jullie mij zeggen of dit goed is, en hoe kan ik ook alweer merken dat mijn ei geweest is,....?? thanx!
Als je naar FF gaat en je klinkt aan de linkerkant op [Sharing] > [Home page setup], klik op [save settings] dan zie je midden bovenin een link staan onder 'Your Charting Home Page Web Address'. Als je deze link stuurt kunnen andere ook je grafiek zien. Nu zie jij wel je grafiek, maar andere niet jouw grafiek
hmm nee, als ik op je link klik krijg ik mn eigen kaartje te zien. Plaats je hem nog even? Kunnen we meespieken
hai meiden, sorry vooor mijn late reactie,... hier is de link,...hoop ik!! 307018 Ovulation Charts kunnen jullie nu iets zien,...? en wellicht mij helpen,...? ziet dit er netjes uit? kan ik hieraan al zien wanneer mijn eitje komt??? thanx alvast ladies! -x-
Nee, dat kan je (volgens mji) nog niet zien dat je ei eraan komt. Je moet wel proberen elke dag te tempen om een goed beeld te krijgen, ook kan het helpen om alles goed in te vullen. (zoals cervixslijm e.d.) Overigens vind ik wel dat je temp erg gedaald is sinds het begin van je ongi, dus wie weet komt je ei er wel aan. Hoe lang is normaal je cyclus?
Mijn cyclus zit normaal rond 28 dagen... Stijgt of daalt je temp nou als eisprong geweest is?? Nu net temp ik 36.5... Is dat mijn ei geweest vannacht of moet ie dan juist sterk dalen? Gisteren ovutest gedaan en die was negatief..heeeeel licht teststreepje te zien maar lang niet zo donker als controlestreep... Maar nu temp dus omhoog... Hoop dat iemand er wijs uit kan... Thanx!
Hey Berretje, Ik vind het ook al zo'n gedoe dat tempen maar ik merkte toen (samen met de ovu-testen) dat mijn ei eerder komt dan ik verwacht had. Het is zo dat als je temp een stijging doormaakt dat je dan je ei hebt gehad. Volgens mij moet ie dan met minstens 0,3 stijgen. Heb ik hier gelezen hoor en moet zeggen dat het bij mij redelijk klopt.
Hmmm dus mijn ei is geweest? Gister temp van 36.1 en vanmorgen 36.5......? Zie mijn kaartje.... Maar de ovutest van gister was nog negatief....? Iemand een idee?
soms gaat je temp een beetje heen en weer, hij moet echt hoog blijven wil je je ei hebben gehad. Bij FF krijg je vaak pas te zien dat je ei is geweest 3 dagen na dato, omdat hij echt wil zien dat je temp hoog is gebleven. Ga anders een paar fictieve tempen invullen, dan zie jewat ik bedoel. De eerste 10 dagen van mijncyclus ga ik vaak een beetje zigzag, daarna wordt het stabieler al wisselt het nog wel iedere dag een beetje. Temp je altijd op dezelfde tijd? Ik zou inderdaad ook invullen wanneer je vruchtbaar slijm hebt. Succes ermee, hopelijk vind je snel je ei! liefs Miek