Hier dan mijn kaartje ..kan het nog steeds niet geloven..we zijn hier zo blij mee!, dit kindje is zo gewenst!
Heb niet zo'n mooi kaartje, maar heb vanaf een paar dagen voor NOD steeds 37.2 (!) gehad. Lekker warm broedplaatjse...
Nog niet te geloven, maar ook ik mag hier bij. [img=http://img229.imageshack.us/img229/2276/temperatuurkaartjeca1.th.png]
Ik denk misschien toch fijn voor iedereen! Ik heb nu al 4 dagen met verschillende testen een 2e vaag streepje. ik zal proberen eens een foto er van te maken en te plaatsen! Maar het was de eerste maand dat ik ook maar eens een temp. kaartje bij wilde houden..en het is gelijk een goed kaartje! Tenminste ik hoop dat het blijft! Hier komt ie :
Nou meiden hier ook, voorzichtig, mijn kaartje. Ben zo blij dat ik na 11 rondes hier mijn kaartje mag plaatsen Hou hoop meiden, want alles kan!
Dit is ons tempkaartje van ronde 18. We zijn er ontzettend blij mee maar moeten ook nog wel een beetje aan het idee wennen. Ben trouwens nog steeds aan het doortempen want ik ben nieuwsgierig hoe die lijn verder gaat verlopen. Hoop dat er snel nog meer mooie posi tempkaartjes mogen volgen van de andere meiden.
wat dat betreft vind ik het jammer dat ik niet getemperatuurd heb, had inderdaad ook graag willen zien hoe het verder zou gaan
Ik mag mijn kaartje hier weer plaatsten want ik ben ZWANGER! Ook met weinig klussen kom je er wel! (Nu ronde 7 na mk in jan. In totaal al bijna 2 jaar gestopt met de pil.) Gr Droom
Mijn kaartje als FF op "advanced" staat: let op: deze datum klopt niet, anders was ik nooit zwanger geworden!
En zo ziet het eruit als hij op FAM staat (fertility awareness method). Ik weet nog steeds niet welke van de 3 ovulatiedagen klopt, maar het maakt niet meer uit!
Nog één laatste keer: dit geven alle 4 de detectors van FF als ovulatiedatum als ik dag 16 op "discarded" zet. Die nacht had ik namelijk slecht/weinig geslapen. Mijn temp had dus hoger moeten zijn waarschijnlijk.