Ik heb het idee dat Kevin redenen zoekt om zn relatie te verbreken ofzo. Wat een totaal overtrokken reactie op dat filmpje! Echt een kwal inderdaad..
Haha jaaaa, die Kaylee lach ik me elke keer kapot om, zo gemaakt sexy proberen te doen. Was al de eerste keer dat ze het programma in kwam, met dat dansje, echt tenenkrommend
Ja ik ook. Marco en Denise genieten van de ervaring. Binnen de grenzen en verliezen elkaar niet uit het oog. Jezus die Darryl en Karina, het is dat er nog kleding tussen zit, maar ik had ze verzocht een kamer te zoeken
Heb nu het laatste stukje gezien (tussendoor even een peuter in bed stoppen) maar ik voel wel met Greg mee hoor. Als je dat dan zo ziet. Pff. Het weten is 1 ding maar het zien. Heb idd het idee dat ze erop uit zijn iedereen zo slecht mogelijk te laten zien. Hoj had het al moeilijk, laten we hem even over het randje douwen door die beelden erbij te tonen...
Hahaha, meer mensen die het bijzondere camera gedrag van Kayli opgevallen is https://www.thebestsocial.media/nl/kayli-temptation-island-camera/
Hahaha en dan zijn ze nog het stukje ervoor vergeten ook. En dat van Kevin eronder is ook leuk. Was ook zwaar overdreven.
Nee was me niet opgevallen, ik las het wel al hier en was benieuwd maar had geen zin de aflevering nog een keer te kijken. Dus 100x dank ik heb even hardop kunnen lachen
Ja helemaal over de zeik omdat ze hem lieve Kevin noemde wat een gek zeg. Iemand hier noemde dat kevin zijn hoofd niet helemaal in verhouding is. Door het bericht hier ben ik erop gaan letten en ik ben het er mee eens. Gisteren in de aflevering had hij een pet achterstevoren op en de rand van de pet ging helemaal over zijn wenkbrouwen heen. Bij een normaal hoofd zit die rand dan ergens half op het voorhoofd. Zijn bovenhoofd is te klein/kort in verhouding tot de onderkant van zijn hoofd.
Hahahah die Karina is zo naïef als een deur die Daryl ziet haar echt niet staan, gebruikt haar gewoon.. zoent met haar en kijkt in de rondte, lekker geïnteresseerd ook en zij denkt lekker te schuren maar hij wilt hem er alleen keer in hangen (want dat is zijn doel). Die kaylee wtf was dat voor actie met de camera actie jammer dat ze jaydi niet gewoon vertellen dat sonny naar huis is. Als je eerlijke tv wilt geven moet je eerlijke beelden laten zien en aangeven dat hij weg is. En die Karina moest ook beelden krijge dat hij goed oo weg was. Dit is doelbewust mensen uit elkaar willen drijven.. maar die Karina, wat een vreselijk mens, kan er niks aan doen maar irriteer mij mateloos als zij der mond open doet. Die stem en komt geen zinnig woord uit..
Die Kaylee, gatver de gatver. Moet haar al niet vanaf het moment dat ze met haar dansje binnenkwam. Aandachtsh**r Sorry, moest ff... Over Kevin zn hoofd... Ben vanmorgen foto's tegengekomen dat hij zn lippen op had laten spuiten. Er waren foto's van een aantal jaar geleden, en foto's van nu, helemaal te gek! Ik ga ze straks nog ff zoeken, kan ze nu zo snel niet vinden. Maar ik weet het niet. Vind hem ook echt alles behalve aantrekkelijk. Raar karikatuurpoppetje zo... Sonny, kan er niks aan doen maar begin die vent steeds meer te waarderen. Ik volg hem op insta (jij ook Gossip??) en moet bekennen, hij is echt wel aardig denk ik. Karina tja, zou me doodschamen als ik als ouders zijnde mijn kind zo op TV zou zien. En Darryl zn opmerkingen ook telkens; pas op, hij komt er bijna bovenuit...! Hallo goedemorgen zeg! Get a room zou Denise zeggen
Met alles eens. De foto van kevin stond bij Fawry maar volgens kevin is dat het verschil bij hem tussen niet lachen (wel een bovenlip) en wel lachen (bovenlip weg) en heeft hij er echt niets aan gedaan en ik geloof hem niet. Ook de sonny mening deel ik, al zag ik hem vandaag bij temptation talk en daar draaide hij weer om dingen heen en gaf geen directe antwoorden over het kopen van de volgers en toen kwam de irritatie ook snel weer terug.
Ik ben uit verveling van elke week wachten op een nieuwe TI begonnen met ex on the beach kijken. Heeft iemand hier dat ooit gekeken. Wow daarbij vergeleken is TI echt een heel net programma
Ik vind het ook ge-wel-dig!!! Ben niet netjes bij seizoen 1 begonnen maar dat maakt niet uit volgens mij. Wat is die Brody voor een gek?!
Oooooo kom je daar nú pas achter??? Dat is idd 10000x erger. Bad Brody Whahahhaha Veel plezier met kijken
Tot nu toe vind ik het een lozer. Die heel dom overkomt als hij engels gaat praten brody bad ik hoop dat geen enkele dame hierin trapt op Lena na dan dat heb ik gezien maar volgens mij mag daar de hond van de buurman nog overheen.