Ik hoor graag ervaringen over dit vakantiepark. Is het leuk om inbed herfstvakantie naar toe te gaan of meer voor de zomer? Is we genoeg te doen op het park? Zijn de huisjes goed? We zijn aan het oriënteren voor de herfstvakantie. Gaan normaliter altijd naar Landal, makelaar willen nu eens wat anders.
Ja super leuk! Prima huisjes (maar zijn particulier, dus kan wel verschil in zitten). Wij zijn er nu 4 keer geweest, 3 keer in na en voorjaar en 1x in de zomer. Vond het in de zomer een beetje te druk, maar de rest van het jaar echt prima. Gaaf zwembad, bowlen, lasergamen, binnen en buiten speeltuin, genoeg restaurants. Zeker een aanrader.
Wij vonden het een heel leuk park, leuk zwembad, leuke speeltuinen en Texel is gewoon heel leuk. Wij waren er wel in de zomer, ik zou zelf minder snel in het najaar/ winter gaan. Dan zoek ik liever de bossen op. Maar als je een mooie najaarsdag hebt, dan is het strand ook heel leuk.
ja dat is idd de twijfel wat Texel betreft, de periode waarin we gaan.. We gaan normaliter altijd naar Landal parken. Vorig jaar zijn we naar Hof van Saksen geweest. Center nooit gedaan vanwege verhalen omtrent slechte huisjes. Heb vandaag naar het Heijderbos gekeken en daar zijn alle huisjes vernieuwd zag ik. is dat een leuk park?
Vind texel juist echt zo de moeite waard buiten de zomer om. Lekker rustig, lekker uitwaaien, warme choco bij het strand efc
Leuk park voor alle seizoenen. Wij zijn er meestal in voorjaar en de zomer maar ook wel paar x in de herfst geweest. Over het weer valt weinig te zeggen. We hebben wel eens in de zomer.daar gezeten met niet zulk best weer en in herfstvakantie prachtig weer. Leuk zwembad, midgetgolf, bowlen, leuke speeltuin buiten en voor kleintjes binnen. Klimpark, kleine kinderboerderij. Niet zover van het strand. Ook buiten het park is er genoeg te doen.