Hallo allemaal, Mijn zoontje wordt binnenkort 4 jaar en hij wil graag chocoladetaart eten op zijn verjaardag. Nu ben ik aan het bedenken welke vullingen(2) ik zal gebruiken. Maar misschien hebben jullie goede ideeën? Het gaat om bruine chocolade en lekker voor jonge kinderen! Ik ben benieuwd! Thanks!
tja bonbonbloc vonden we altijd wel super lekker.. eventueel in combinatie met bokkenpootjes vulling (gemengd met slagroom doen wij altijd)
Op de website rutgerbakt.nl staan hele lekkere vullingen voor taart. Bv chocolade botercreme, karamel slagroom, chocolade ganache, e.d
Wat ik doe met chocoladetaart is de biscuit bakken met een pakje kloppudding erdoor. Dus je standaard recept en dan een pakje kloppudding chocolade erbij. De vulling doe ik om een kinderbueno effect te krijgen een mix van banketbakkersroom, kloppudding, 2 el Nutella en dan klopfix. Voor mijn zoontje heb ik er een heel pak bueno doorheen gekruimeld.
Ik maak dan een dijkje van chocolade ganache, met verkruimelde oreo ( of een ander koekje) En gebruik dan Zwitserse botercreme met chocolade (of Nutella)
Slagroom met (gecrunchte) smarties erdoor . Heel leuk en feestelijk voor kinderen. Smarties gaan wel afgeven, dus de slagroom krijgt wel allemaal kleurtjes.
Ik moest gelijk hieraan denken https://www.koopmans.com/recept/varkentjes-in-de-modder-taart/ ipv varkentjes kan je ook andere dingen in de “modder” doen