Morgen eerste echo!!! Pfff echt TE spannend

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door nikkl, 28 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nikkl

    nikkl Lid

    26 jan 2014
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Morgen eerste echo, ben dan 9.1 weken!
    Vind het echt zo eng!!!!
     
  2. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Spannend hoor, succes morgen! :)
     
  3. missouri

    missouri Actief lid

    11 jun 2013
    365
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap je ...ik was ook enorm zenuwachtig.....het komt vast goed
     
  4. Ikke31

    Ikke31 Actief lid

    8 apr 2014
    273
    18
    18
    NULL
    NULL
    Succes morgen.

    Speciaal moment :)
     
  5. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Hoi nikkl
    Heel veel plezier en succes morgen.
    Groetjes pascalle
     
  6. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Veel plezier en succes morgen..!!
     
  7. LinOo

    LinOo Bekend lid

    6 mei 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Veel succes. Hoe laat mag je?
     
  8. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Heel veel succes (en plezier!) morgen!
     
  9. nikkl

    nikkl Lid

    26 jan 2014
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    17u pas!!!
     
  10. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Dat duurt nog lang!
    Succes met wachten en veel plezier straks!
     
  11. Zia86

    Zia86 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.220
    1
    38
    En hoe is de echo gegaan!?
     
  12. nikkl

    nikkl Lid

    26 jan 2014
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed!!!!!!!!
     
  13. Kirsje2612

    Kirsje2612 Nieuw lid

    29 mei 2014
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames, ik ben nieuw hier maar wil even mn hartje luchten,misschien dat het oplucht😊 we weten sinds n weekje dat we in verwachting zijn! Veeel sneller dan verwacht, na een aantal jaar aan de prikpil te zijn geweest (afgelopen november laatste shot ) is het al raak! Superrr blij maar ow zo onzeker of alles goed is. Volgens de clear blue zou ik 4-5 weken onderweg zijn. 2 tot 3 weken geleden bevrucht.Ik voel echter helemaal niks, op wat buikpijn na. Ga daarom morgen naar belgie voor een echo om te zien of alles in orde is met het vruchtje, hopelijk is er ook daadwerkelijk iets te zien! Pfff wordt helemaal gek van mezelf, weet dat het misschien niet wijs is om al een echo te laten maken voor het geval dat ik korter ben en er niets te zien is. Maar ik hou het niet meer uit en doe zelfs snachts geen oog dicht. Probeer echt te genieten van het goede nieuws van vorige week maar ben ow zo bang dat mis gaat. Dit zal waarschijnlijk iedere vrouw wel hebben, en we mogen blij zijn dat het zo snel gelukt is bij ons maar toch.. Hopelijk morgen goed nieuws want ik wil zo graag blij zijn en genieten van het nieuwe leventje wat in mij groeit!

    Zo, dat is eruit☺️

    Ik wens iedereen hier een fijne zwangerschap en moet zeggen dat ik al super veel heb gehad aan het meelezen hier op het forum!

    Liefd
     
  14. Ikke31

    Ikke31 Actief lid

    8 apr 2014
    273
    18
    18
    NULL
    NULL
    @nikkl ....fijn dat je een goede echo had! :)

    @kirsje2612......ik voelde met 4-5 weken ook nog helemaal niks behalve buikpijn.. Elke dag af aan het tellen tot de echo.
    Ben wel bang dat deze tijd te vroeg is voor een echo. Volgens mij gaat het hartje pas bij 6 weken kloppen. Pas op dat je jezelf niet onnodig gek maakt.

    Bij mijn eerste echo dacht ik 8 weken te zijn, maar bleek 6+6 te zijn. Was ik toen een week eerder gegaan had ik me waarschijnlijk veel meer zorgen gemaakt omdat er geen hartje zou zijn.

    Je kunt dus beter nog even afwachten denk ik.
    Maar dat ik mijn mening :)

    Succes en natuurlijk gefeliciteerd!
     
  15. Kirsje2612

    Kirsje2612 Nieuw lid

    29 mei 2014
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beste ikke,

    Thanx voor je reactie😃
    Ja ik weet t, denk ook dat ik te vroeg ben hoor. Zeker gezien die twee weken die je 'cadeau' krijgt. Haha pff ik snap er ook nog nie echt heel erg veel van hoor moet ik eerlijk bekennen, innesteling,nod, eisprong. Wanneer nou wat precies plaatsvind zeg maar😉

    Ook omdat ik aan de prikpil heb gezeten en niet eens een fatsoenlijke cyclus heb gehad, soms paar dagen n paar drupjes dan weer paar dagen niet. Soms weken achter elkaar zo op en af. Dus wanneer mijn eisprong us geweest geen idee! Maar ik heb gelezen dat de clear blue vrij betrouwbaar is en hou me daar dus maar aan vast😃

    Ik ga echt proberen te de-stressen en t idee dat t fout kan gaan loslaten want dat kan natuurlijk op elk moment in de zwangerschap nog gebeuren.

    Tis ook allemaal zo nieuw en onwenning!

    Komt goed, ik laat morgen zeker even weten hoe het gegaan is!

    Liefs kirsten
     

Deel Deze Pagina