Hier morgen een echo voor geslachtbepaling ben benieuwd of we het kunnen zien we mogen lekker vroeg 9.45 dus niet de hele dag te wachten ..
Veel plezier! Heb je al een voorgevoel wat het is? Wij hebben vandaag voor derde keer heel duidelijk gezien dat het toch echt een jongetje is .
Spannend hoor ! Heb je zelf al een voorgevoel ? Wij hebben verleden week weer gezien dat het echt een meisje is ! Heel veel plezier en laat je nog wat horen hier ?
ja weet niet echt wat de ene keer denk ik meisje de andere keer jongentje en ja zit helemaal op de roze en blauw wolk op dit moment haha .. wat ook leuk is dat ik de kleine goed begin te voelen als je hanmd op de buik leg dan voel je soms schopjes en ook als ik gewoon rustig zit voel je het eigenlijk sinds zaterdag echt fijn om weer te voelen ..
Hopelijk kunnen ze ons vrijdag wat vertellen, zelf denk ik een meisje Ach, en als het dan niet gezien kan worden, dan met 18 weken wel, of anders met 20 weken etc etc. Wij krijgen standaard om de 2 weken een echo, dus hoef er niet voor naar een echobureau
haha, ik las het verkeerd ik dacht dat je vandaag moest! Dus vandaar dat ik zei ik neem aan dat je op je blauwe/rose wolk zit hihihi
Ben erg benieuwd! Hoop dat je meer geluk dan mij hebt want met 17,5 week durfden ze het nog niet te zeggen! Ik durf dat nu wel te zeggen want je leest dit toch pas als je weer terug bent!