Wie heeft er een terrasoverkapping op een dakterras? En.. hoe heb je dat gedaan? Normaal gesproken gaan die palen de grond in nl. Dus ik vraag me af, hoe bevestig je dit veilig?
Wij krijgen binnenkort een dakterras en de palen van de balkonreling (zal vast een andere naam hebben), worden op een speciale manier op/ in het dak bevestigd. Ik ga er vanuit dat ze bij een overkapping dezelfde methode gebruiken? Hier komt trouwens geen overkapping, zonde van het zonlicht.
In de zomermaanden wordt het bloedheet op ons dakterras. Afgelopen zomer met parasols en schaduwdoeken in de weer geweest. Overigens het dakterras grenst aan de keuken. En we willen van die lichte platen plaatsen, dan valt het wel mee qua licht. In ons vorig huis hadden we ook een overkapping.