HAai haaa ik ben best nuchter als het om rare dingen gaat , maar heb gister mijn mannetjes gefilmd toen ze aan het dansen waren ...... stond dus muziekje aan en ik filmde met mijn iphone... die ik stil houdt..... kijk ik het filmpje terug vliegen er alllemaal bolletjes van hot naar her.. alsof er een soort discobol aan staat... erg vaag.. iemand hier een verklaring voor?????? vind het zon raar gezicht
Tja ik ben er te nuchter voor en voor mij kan het van alles zijn. Stofdeeltjes die door de kamer vliegen lichtval etc..
nou je komt dan ook zo bij all mijn andere filmpjes dat vind ik niet zon fijn idee op een openbaar forum.. ik wil hem wel via PB sturen als mensen m echt willen zien
Dat is waarschijnlijk stof idd. Vooral door het dansen gaat het stof sneller heen en weer. Kijk maar eens als er een zonnestraal in je kamer komt, moet jij kijken hoeveel stof er rond zweeft en als je er dan met je hand doorheen gaat gaat het stof logischerwijze sneller.
Gewoon stof, niks bijzonders..... Heb hier enkele tientallen filmpjes die savonds of bij fletsig licht zijn gemaakt en dat je tientallen zo niet honderden bolletjes ziet..
Ik sluit me bij het meerendeel aan. De orbs vliegen me hier wekelijks om de oren bij het bed verschonen .