terug bloedingen

Discussion in 'Na de bevalling' started by Salke, Oct 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Salke

    Salke Lid

    May 15, 2010
    74
    0
    0
    Belgiƫ
    Ik ben een paar weken na de bevalling terug met de pil begonnen, dan waren de bloedingen nog niet gedaan, na een dag of 10 zijn de bloedingen gestopt. Sinds zaterdag 9 okt was mijn eerste stripje op en zijn mijn maandstonden begonnen, maar niet zo hevig gelijk vroeger, vrijdag waren mijn bloedingen gadaan, dus gisteren ben ik aan mijn volgende strip begonnen (2de strip) en sinds deze morgen heb ik terug bloedingen gelijk mijn menstruatie, is da normaal, is mijn pil dan nu betrouwbaar?
     
  2. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,990
    6,741
    113
    zuid-holland zuid
    ik weet niet welke pil je slikt.. ik heb van de gyn cerazette gekregen en ze zij tegen me dat wanneer ik tussentijds bloedverlies had dit niet betekende dat de pil onbetrouwbaar was.
    Maar ongetwijfeld is dit per pil verschillend! Als het niet in de bijsluiter staat zou ik het toch aan de gyn of ha vragen!
     

Share This Page