Ik heb dus een griepje te pakken.. Omdat ik best last heb van warmte wisselingen, dan warm en dan weer koud/normaal heb ik voor de zekerheid even mijn temperatuur opgenomen.. 37,7 gaf die aan.. Dat betekend dus verhoging (nog geen koorts).. Ben nu (bijna) 14 weken zwanger en had ooit gelezen dat als je koorts heb dat dit slecht is voor het kindje.. Nu vraag ik me dus af is een kleine verhoging ook slecht? Ik neem niet graag paracetamol in ofzo, deed ik toch al niet zo snel maar nu ik zwanger ben al helemaal niet. Zolang ik het aan kan doe ik het liever zonder.. Maar als z'n verhoging slecht voor de baby is dan neem ik het natuurlijk wel!!
Verhoging is niet erg. Vanaf 38,5 hoef je pas de dokter te gaan bellen. Ik zou het gewoon even aankijken. En als je het echt niet vertrouwt kun je natuurlijk altijd de verloskundige even bellen.
tot 38,5 mag je het je lichaam zelf op laten lossen, boven de 38,5 moet je je vk bellen maar die kan ook weinig doen en is het advies om paracetamol te gaan slikken om de koorts te laten zakken. temp boven de 38,5 is niet goed voor je kindje.
Ben weer gerust gesteld Waar je al niet onzeker van kan worden haha! Gelukkig vanmorgen geen verhoging meer, na nachtje goed slapen. Hoop dat die vandaag weg blijft.
Ik had ook griep, met 39 graden koorts. Kon volgens de huisarts geen kwaad. Paracetamol en rusten.. Beterschap!
Hoge koorts is volgens mij vooral gevaarlijk in het laatste trimester, omdat het dan weeen op kan wekken. Boven de 38 graden zou ik zelf wel een paracetamol pakken, alleen al om het je lichaam wat makkelijker te maken. Die werkt immers al zo hard om je kindje goed te laten groeien.