Ik volg jullie al even. Zit nu in de 2e wachtweek na icsi. @ miich: gefeliciteerd! Wat ontzettend fijn dat je zwanger bent! Hoe voel je je? Heb je symptomen?
Spannend he Lizy! Mijn duimen draaien voor je. Hier voel me best goed. Veel last van misselijkheid. Eet nu wat minder maar wat vaker dan trekt het wel weg en sneller moe verder gaat het goed
Wat super miich gefeliciteerd!! Mij menstruatie is gister echt doorgebroken dus ga vanmiddag bellen voor een nieuwe echo voor over 10 dagen. Op naar ronde 1.2
Ik heb helaas slechte ervaringen met tuurstreepjes, dus ik feliciteer je nog niet mich. En zou niet te veel hopen. Ik wil niet negatief zijn, maar anders komt straks de klap zo als het niet goed is.
Xmayx wat balen zeg, altijd klote als t dootzet. Dikke knuffel van hier. Zie dat je wel een mooi aantal cryo's hebt. Aicirtap ik heb gelukkig niet deze ervaring. Voor mij is het verschil onwijs groot tussen die van gister en vandaag en hoef ik niet te turen maar bedankt ik snap het wel! Morgen testen we gewoon nog een keertje haha
Ik lees hier af en toe mee, maar schrijf niet mee omdat ik nog geen tp heb gehad. Ik wil je feliciteren miich, wat geweldig zo'n mooi streepje!! Van harte
Nu zie ik hem wel Blijf duimen voor een goede oploop. Hier ook mindere ervaring en daarom voorgenomen minstens te wachten tot 14dpo. Het gaat vooral om de oploop en die is ten opzichte van gisteren goed in ieder geval. Spannend!
zo terug van heerlijk weekendje weg.... even opgeladen en zie het gelukkig weer helemaal zitten. Op naar de volgende ronde! Moest even bijlezen hier. Oh Miich wat een geweldig nieuws! En voor de andere meiden, dikke knuffel en veel goede moed weer voor de volgende rondes....
Hier ook nu officieel niet zwanger waarde was minder dan 1 op naar de nieuwe ronde bij helder bloed weer starten
Hoe bereken je eigenlijk je dpo bij een cryo? Ben het even kwijt. De mijne is op dag 4 de vriezer in gegaan. Op 20 februari er uitgehaald. En op 21 februari terug geplaatst.
Ik tel zelf vanaf de dag na de ovulatie, die was bij mij zaterdag 18-2. Maar je kunt ook de leeftijd van de cryo tellen bij het aantal dagen dat je na de tp zit.
Ik vind met DPO rekenen erg lastig bij een cryo plaatsing. Zelf heb ik dus helemaal geen ovulatie gehad omdat alles kunstmatig is. Maar op de dag van je terugplaatsing is hij dus 5 dagen oud Air...
Wat goedd meid!😍 Mag ik je al feliciteren?😬 Echt super! Wanneer heb je tp gehad? Ik hopelijk morgen een cryo tp. Er zitten nog 2 in de vriezer dus is echt spannend of er 1 goed ontdooit.
Nee bij mij alleen progynova en utrogestan. Ik ga dan van uit van dpo 11 vandaag. Al liep mijn cryo al vanaf het begin een dagje achter.
Tuurlijk mag dat 😁 spannend meid ben heel benieuwd en hoop dat ie goed ontdooit! Ik had vorige week maandag de tp. @druffia volgens mij had jij een dag na mij de tp dinsdag klopt dat? Als jou cryo ook 5 dagen oud was zit je nu op dpo 11. Ik reken het altijd zo uit hoe oud is de cryo en dan de dagen na de tp erbij optellen bij mij was die 5 dagen oud en inmiddels 7 dagen verder. Ik zit nu op dpo 12. Ik had ook progynova en utrogestan
Sorry zie nu dat ik de namen door elkaar haalde. Aicirtap jij zou als ik het bereken komen op dpo 11 vandaag
Oh balen ook weer NPS Ik heb vandaag gebeld voor een nieuwe afspraak. Volgende week dinsdag nieuwe folikkel echo en san een week later dan de tp als alles goed verloopt. Gaat wel weer snel opzich!