waar kun je voor een beetje fatsoenlijk geld een leuk loopwagentje kopen? ze zijn allemaal zooo duur!
http://www.pinokkitoys.nl/webwinkel/ass ... asp?cat=14 Ik heb die van 60 euro bijna helemaal onder de pagina
Hoi, Die van ons komt van de blokker, kostte geloof ik 15 euro of zo. Zitten geen toeters en bellen aan, maar onze zoon vindt hem geweldig! Groetjes, Angela
wij hebben voor mijn neefje zijn verjaardag een trekker gekocht zonder trappers .....maar goed daar kan hij niet echt achter lopen ........was niet zo duur en er zat een aanhangertje bij ! L.sybje
vanaf dat ze gaan staan ongeveer, maar dat is dus heel verschillend per kind. Mijn dochter zat er op en in en aan vanaf 9 maanden, mijn zoon pas met een maand of 14. Maar zo'n wagentje is ook al leuk om vooruit te duwen als ze er nog niet mee kunnen lopen hoor! Dus ook al leuk als ze erbij kunnen zitten en dat ding zelf heen en weer kunnen bewegen!
Wij hebben er net zaterdag een gekocht, voor 35 euro. Een shovelmodel, jacob vindt hem helemaal geweldig! http://www.kiddiz.nl/speelgoedwinkel/li ... -1446.html Op de doos staat vanaf 1 jaar, maar jacob is 10 maand en kan er al prima op zitten/rijden.
Ik weet niet of je dichtbij een zwarte markt woon? Maar daar heb je er ook veel te koop staan vaak! Voor nog geen 25 euro. ( bij de kinderfietsen,buggy's,en die accu auto's )
Volgens mij hebben ze er een bij de Blokker op het moment voor 15 a 20 of zoiets. Waarschijnlijk zullen ze ook wel in de aanbieding zijn als je wacht tot na de feestdagen Je kunt hem gaan gebruiken als ze al wel kunnen staan, en al een paar stapjes kunnen zetten. Wel wordt geadviseerd het niet te lang per dag te doen. Want in principe stelt zo'n karretje ze in staat iets te doen waar ze zelf nog niet aan toe zijn; Lopen. Het ontwikkelen van de juiste spieren kan achterblijven als ze niet meer zelf oefenen maar alleen achter zo'n karretje lopen. Dus het advies is met mate Ik geloof maximaal 20 minuten per dag (of gewoon niet). Succes!
Bedoel je eigenlijk een loopwagentje waar ze inziiten en dan rond kunnen rennen, of zo'n automodel waar ze ook achter lopen.
waar ze inzitten \ kwam er ook al achter dat er verschillende dingen mee bedoeld worden met loopwagentje
bij zo'n wagentje waar ze in kunnen zitten, wordt aangeraden te wachten tot ze zelf kunnen lopen. Idd ivm het anders gebruiken van je spieren als je je zittend vooruit beweegd. Het is trouwens een heel gaaf gezicht om ze door de kamer te zien schieten! En een groot voordeel vond ik ook dat ze door de brede rand niet overal bij kunnen. Meestal deed ik de kids erin als ik ging eten koken. Wij hebben een open keuken en dan zette ik de stoelen net zo dat ze er niet meer door konden. Ideaal als ze niet meer in de box willen! Wij hebben 'm trouwens van een vriendin overgenomen, dus weet niet waar je ze kan kopen. Onderhand heeft het ding trouwens al 4 kids versleten dus ze gaan wel lang mee... Succes met je zoektocht!