Hoi allemaal. Ik ben nu al maanden gestopt met de pil en heb na de onttrekkingebloeding toen ook netjes een menstruatie gehad en de maanden erna ook netjes een cyclus van 28 dagen en een standaard 5 dagen durende menstruatie. Nu waren we vorige maand met de eerste ronde begonnen maar helaas op de berekende nod ongesteld geworden, 4 dagen lang heel licht en eigenlijk ook helemaal geen erge klachten terwijl ik normaal van alles mankeer tijdens mijn menstruatie, zwangerschapstest voor de zekerheid, negatief. Nu inmiddels 5 dagen nadat de menstruatie gestopt was werd ik vanmorgen wakker met heftige rugpijn hoofdpijn en ongikrampen, + ineens heel veel puistjes, later op de dag ineens wat donkerrood bloed met het afvegen, oud bloed dacht ik in eerste instantie, en nu is het ineens doorgezet en moet ik zelfs een tampon in, het is echt heel donkerrood met donkerrood/zwarte stolsels. Wat in hemelsnaam kan dit betekenen? Heb dit nog nooit gehad. Normaal zou mijn eisprong aanstaande donderdag zijn en mijn ovutesten worden ook sinds zondag elke dag donkerder. Sorry voor het lange verhaal.
Ik denk dat deze cyclus gewoon ff anders is als anders. Die 4 dagen licht bloedverlies zijn misschien de voortekenen van je menstruatie geweest en heeft zich daarna pas echt voortgezet. Maar vanaf welke dag je nou moet gaat tellen weet ik ook niet. In ieder geval even goed in de gaten houden wanneer je volgende menstruatie weer is. Misschien is je cyclus ff van slag door alle spanning dat jullie t nu echt gaan proberen.
Het zou kunnen dat de korte bloeding bij je eisprong hoort en je nu je menstruatie hebt (soms kan er weinig bloed vrijkomen bij de eisprong) hoeveel dagen zit er tussen de lichte bloeding en deze bloeding?
Ik heb het vorige ronde ook gehad. Op zondag (week na eisprong) wat lichtrood/roze bij het afvegen en verder geen klachten. Na een week kreeg ik opeens de bekende krampen en werd ik 's avonds toch ongesteld. Geen idee wat dit was, normaal heb ik de avond voordat ik ongesteld wordt buikpijn, hoofdpijn en kramp en dan ben ik 's morgens ongesteld. Je zit pas in ronde 2, dus het kan best dat je cyclus nog een beetje van slag is.
Ik heb gister en eergister echt rare steekjes in mijn in mijn onderbuik en bij mijn liezen gehad, deze bloeding duurde ook maar 2/3 dagen. Kan het dan toch zijn dat ik gister mijn eisprong gehad heb?