ik heb net een test gedaan van clear blue omdat ik 2 dagen over tijd ben. hij geeft een dikke streep en een heel licht plusje. echt heel lichte streep ben ik nu zwanger of niet
FOTO!een plus is een plus!dat plusje krijgje alleen bij posi resultaat toch? [-o< ....heel voorzichtig hoera?!
het hcg hormoon zorgt er voor dat de test verkleurd en dat zit alleen in je lichaam als je zwanger bent of als je pas een miskraam hebt gehad.
maar samen is het echt een plus?want dan kan het niet missen........kijk anders eens op het topic foto's zwangerschapstesten daar staan er een aantal op ,kan je ze vergelijken met de jou!
hoi hoi. ik had die topic geopend van foto zwangerschapstesten. ik heb dus ook zo lekker vaag streepje en tot heden nog niks veranderd. ga maandag naar de dokter kijken wat die er van vind. nu 67 dagen die cylclus van mij pffffffff en dan toch een test gehad die vaag was. wat moet je er van denken he. heb daarna nog wel 2 testen gedaan maar allebij negatie. 1 predictor 1 digitale van cb
vanochtend weer een nieuwe test gedaan van clear blue weer een licht plusje. misschien is het hcg hormoon nog te laag wacht wel effe af tot donderdag en dan mar weer testen
geldt dat ook als het een heel licht plusje is die je bijna niet ziet, maar die er wel staat? kan dat zijn omdat ik nog maar 3 dagen overtijd ben?
ja, een streepje/+je = zwanger. Mischien even testen met een gevoeliger test? Heb je wel de test binnen de 10 min afgelezen?
ooh wat jammer dat je zelf geen foto in je album hebt, kunnen we hem mooi bekijken............maar euhhh ze zeggen en plus is een plus!
ik heb vanmorgen weer een test gedaan metclear blue nu geeft hij een iets duidelijker plusje aan. nu ben ik vanmorgen naar de huisarts geweest daar hebben ze mijn urine ook getest en daar kwam een licht streepje uit volgens de asistente meer negatief dan positief. hoe kan dit heb nu 3 keer met clear blue getest 2 keer licht streepje en nu duidelijker streepje ebn bij de huisarts ook licht streepje. maar die streepjes komen toch niet voor niets te voorschijn? heeft iemand hier ervaring mee
Nou ik vind het wel vreemd hoor. Meer negatief dan postitief. Als een test postief aangeeft dan ben je volgens mij wel zwanger, anders zou ie het niet aangeven. Ook al is het streepje heel licht. En 3 keer getest en licht positief.
dat dacht ik dus ook ik moet nu afspraak maken met de evrloskundige en dan krijg ik een echo en dan gaan ze kijken of er iets zit. ik vind dit zo raar. ik heb het nog nooit mee gemaakt. want het streepje geeft dat toch aan van dat hormoon. en dat hormoon maak je alleen aan als je zwanger bent dus hij verkleurtr niet zomaar. nu afwachten wanneer ik bij de vk terecht kan en dan maar weer wfwachten. weer in onzekerheid
ik vind het ook raar van die assistente, positief is positief. bij mij hebben ze nooit een streepje, welk merk ik ook probeer. mischien moet je over een paar dagen nog eens testen met clear bleu. volgens mij ben je gewoon zwanger. heeeel zachtjes gefeliciteerd