wahaha, ik zou daar ook wel bij thuishoren. ga nu enkel woensdag nog eens mijn laatste testje er tegenaan gooien, en dan kap ik ermee
Zwanger en kids vind ik zelf niet snel duidelijk. KV waren sneller duidelijk. Je zit 5 dagen voor nod alles kan nog gebeuren. Ik hoop dat je over een paar dagen een positieve test in handen hebt!
Aaa Dabkjewel Kensho dat is echt lief van je! Ik ga zo naar de kv test halen. Naast me nicht morgen kan ik geen test halen, en dan ga ik woensdag of vrijdag nog een keer testen. Ik denk woensdag hoy t toch niet vol. Hihihihi Thx dames laat jullie sowieso weten als ik weer ga testen! Heb echt ongi steekjes weet het ook niet meer. X
Je mag zeker nog hoop hebben. Bij de eerste testte ik 16 dpo pas positief Bij de tweede 14 dpo En bij deze 11 dpo Kan je zien hoe het ook heel erg per zwangerschap verschild. Ik ga voor je duimen
Graag gedaan hoor! Ik weet wat het is... Ben ook superongeduldig! Ik hou je in de gaten! En ga voor je duimen! Tot woensdag! Veel pezier morgen bij je nicht!
Site heeft nu geen zin meer gelukkig! Maar ik ben je testjes wel tegengekomen bij het vage testen topic, geloof ik. (en anders verwar ik je met iemand anders ) Zien er goed uit!
Jaa, ben blij dat morgen me nicht we is even afleiding! Hihihi. Word het ook sneller woensdag. Als die dan negatief is is het gwn negatief en dan moet ik me erbij maar neerleggen. Tot woensdag Xx
Thx allemaal, dat jullie zo meeleven! Het voelt gewoon alsof met zijn alle testen Hihihihi. Tot woensdag!
Ja, ik wou eigenlijk wel testen was er e ht geneigd naar. Toen kreeg een telefoontje dat me ouders vanavond op de koffie komen. Heb de testen toen weg gelegt. Stel ik heb een tuurstreepje wil ik het wel samen met mijn mannetje vieren. Morgen heb ik ook beZoek. Dus het word woensdag testen 3 dagen voor nod. Ben wel blij met al dat visite gaat de Tijd lekker snel! ). Moet wel zeggen door de negatieve test vanochtend heb ik zoiets van denk dat ik niet zwanger ben. Maar hoop het echt!! Ow en mijn buurvrouw is een week terug bevallen we gaan woensdagavond even langs bij hun! Afspraak stond al vast. Hoop echt dat die positief!
ha dames, las even mee.. Ik testte bij mijn zoontje twee dagen van te voren nog negatief. Dus.. het kan allemaal nog..