Hoi allemaal, Ik ben momenteel onder behandeling bij een gynaecoloog, omdat wij na meer dan 1 jaar nog niet zwanger zijn. Nou is er 2x een cyclusmonitoring geweest, waaruit blijkt dat er een mooie follikel groeit en het baarmoederslijmvlies mooi dik wordt. Alleen is mijn progesteron na de eisprong niet heel hoog (hoogste was rond de 17) en daarna daalt het weer snel. Volgens de verpleegkundige heb ik tijdens de waarde van 17 wel een eisprong gehad. Mijn luteale fase is ook wel normaal, rond de 11-14 dagen. Nou heb ik vorige week dinsdag een klein beetje bloedverlies gehad, eigenlijk leek het meer op een rozige afscheiding. Daarbij had ik wel af en toe krampen in mijn onderbuik. Dit is zo gebleven tot en met afgelopen vrijdag (dit was dag 32). Ik was afgelopen vrijdagochtend aan het sporten en ineens voelde ik iets langs mijn been glijden. Het bleef plakken aan mijn legging en toen ik het pakte schrok ik. Het leek wel een soort garnaaltje. Het was ongeveer 1,5 cm, vleeskleurig, soort weefselachtig, met een soort kopje en staartje. Mijn eerste ingeving was een soort vruchtje, maar dat kon ik eigenlijk niet geloven gezien de lagere progesteronwaarde. Als ik 4,5 week zwanger was, dan past de grootte niet bij de duur van de zwangerschap. Of kan het van een vorige cyclus zijn? Vrijdagavond en nacht is het bloedverlies echt meer geworden, met stolsels en had ik ook veel krampen in mijn onderbuik en steken in mijn linkerlies. Vanaf zaterdagmiddag is het bloedverlies minder geworden en nu is het bijna niets meer. Sorry voor mijn lange verhaal, maar ik vind het heel vreemd en ben dan ook benieuwd of iemand van jullie dit herkent! ps. ik heb een foto toegevoegd (ik vind het geen enge of vieze foto) en hoop dat jullie deze kunnen openen.
jeetje wat vreemd. volgens mij is het zeker geen vruchtje, die zien er echt anders uit. maar misschien ren droog stolsel ofzo? vleesachtig iets? wellicht goed om het met de gyn te overleggen.
Het ziet er droog uit? Ik vind het er ook niet uitzien als een vruchtje, maar het is wel vreemd ja. Zou het ook eens aan de gyn vragen.
Bedankt voor jullie reacties en het meedenken! Ik kan mij ook niet voorstellen dat het een vruchtje is, maar vreemd is het zeker! Ik ga het morgen bespreken met de gynaecoloog en ben heel benieuwd wat zijn conclusie is. Nogmaals bedankt!
Dat dus. Een vruchtje is niet kurkdroog zoals op de foto, maar nat/glibberig en er zit ook nog een vlies omheen. Zelfs als je het droog zou maken, zou het nog glibberig zijn en niet droog. Het lijkt ook niet op een vrucht, maar meer letterlijk op een soort garnaal ofzo. Heel apart. Weet ook niet wat dit is, maar als zoiets uit mijn lichaam zou vallen zou ik er inderdaad direct mee naar een arts gaan.
Misschien stom hoor maar kan het niet gewoon wc-papier zijn wat is achtergebleven en wat bloed heeft opgenomen?
Dat ziet er idd erg vreemd uit. Een vruchtje herken ik hier ook zeker niet in. Ben je al bij de gyn geweest?
Bedankt allemaal voor jullie reacties en het meedenken! Ik ben afgelopen donderdag naar de gynaecoloog geweest en hij schrok er niet van. Volgens hem was het een opgedroogd stolsel en blijkbaar komt dit vaker voor Soms kunnen er stolsels achterblijven van vorige cyclussen en dit kan er in de meest vreemde vormen uitkomen. Ik ben wel gerustgesteld nu, maar vreemd vind ik het nog steeds.