testen met ovulatie test zwanger?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mysti, 20 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mysti

    Mysti Nieuw lid

    20 aug 2014
    3
    0
    0
    ik heb een vraagje,

    ik weet dat ik eigelijk voor de zekerheid moet testen met een zwangerschapstest maar had nog een ovulatietest liggen dus voor de gein daarmee getest.
    29 juni is mijn laatste menstruatie geweest en heb in augustus een heel klein beetje oud bloed verloren was een veegje op me wc papiertje en daarna niets meer van bloed gezien.

    vandaag dus getest met die ovulatietest en die was echt knal knal knal donker. de test streep was gelijk enorm goed zichtbaar terwijl de test nog aant doorlopen was.

    ik heb pijnlijke borsten en ben met vlagen misselijk

    ben ik nou dan zwanger of niet?
     
  2. menneke1990

    menneke1990 Bekend lid

    3 dec 2012
    693
    101
    43
    verzorgende ig
    breda
    Hoi mysti .

    ik zou morgen gewoon eem zwangerschapstest kopen wil je echt een goed antwoord daarop kunnen krijgen. Groetjess
     
  3. Tonks

    Tonks Bekend lid

    5 jul 2014
    519
    53
    28
    Ik denk dat het enige wat je kunt doen is, een echte zwangerschapstest halen, denk niet dat iemand van achter de laptop je de uitslag kan geven;). Succes met testen:)
     
  4. Tonks

    Tonks Bekend lid

    5 jul 2014
    519
    53
    28
    Gefeliciteerd!!;)
     

Deel Deze Pagina