Hoi dames. Wij zitten ondertussen alweer 2 jaar in het icsi traject voor een tweede kindje. Ik heb 8 maart de punctie gehad en 23 maart 2 terugplaatsingen van een 5 daags embryo. 1 blasto en 1 die wat achter liep. Ik mocht de 23e testen en voor die tijd er ook wat testen tegen aan gegooid maar allemaal negatief. Dus gestopt met de medicatie. Toen ik de 26e nog niet ongesteld was toch nog maar een keer getest met meerdere tests. Deze waren allemaal positief. Alleen toch niet heel donker. Vanmorgen nog een keer getest met de clearblue, deze gaf 1-2 weken aan. Net laat in de middag de kruidvat test nog een keer gedaan en deze was toch een stuk duidelijker dan vrijdagochtend.. hebben meer mensen ervaring met zo'n late innesteling of bij wie de hcg traag op gang kwam. Bel morgen de huisarts nog wel voor een bloedtest.
Goedemorgen! Wanneer was je terugplaatsing? Je schrijft de 23e maar dat is ook je test dag? Klopt niet helemaal denk ik . Geen idee dus van je innesteling, maar oploop zie ik zeker. Dat lijkt me een goed teken! Ben benieuwd naar je bloedwaarden en hoeveel dpo je dus bent. Succes en voorzichtig gefeliciteerd! Zou prachtig zijn na jullie traject
Dan zou je vandaag ong. 6 dagen ‘overtijd’ zijn toch? Spannend! Als het oploopt lijkt me dat sowieso goed, maar je zou inderdaad al een knaller verwachten. Maar ja, sommige dames maken nou eenmaal traag hcg aan dus het kan best!! Mijn duimen draaien, ben benieuwd naar je bloed uitslag. Met een beetje geluk heb je die vandaag al!
Ik dacht altijd dat een ziekenhuis 2 weken na de terugplaatsing als testdatum aanhoudt? 23e was je dan 15dpo toch? 10 dagen na terug plaatsing plus 5 dagen (vijfdaagse)? Ze zijn licht maar de kruidvat is in 2 dagen wel goed opgelopen. Als ik het goed heb heb ik weleen gelezen dat een vruchtje bij vruchtbaarheidbehandelingen wat langer kan rondzweven tot het innestelt wat dus heel goed je latere positieve test kan verklaren. Als ze goed oplopen is dat een goed teken. Ik duim voor je verder
De testen zijn inderdaad nog steeds opgelopen. Vandaag de bloeduitslag binnen van afgelopen maandag dan zou ik dus 4.6 week moeten zijn en de hcg waarde was 60. Vandaag weer bloed geprikt. Dus hopelijk morgen de uitslag daarvan. Het is maar laag dus ik heb niet te veel hoop...
Mij had een hcg van 4 op 3.2 (9dpo). Dus met die waarde, en een verdubbeling per 48u, zou ik rond 4.6 ook een hcg van ca 50/60 gehad hebben. En toch hartstikke zwanger Ik vind het hoopgevend en blijf voor je duimen!
Op 9dpo was jij nog niet officieel zwanger. 4hcg is niet zwanger immers. Je innesteling moest nog komen of was aan de gang toen, dus 11dpo had je bv best al een hcg van 60 kunnen hebben als startwaarde omdat toen pas de innesteling was geweest (wat heel normaal is, gemiddeld is dat pas op 9dpo. Kan eerder, kan later)
Wat een bijzonder verhaal. Ben even nieuwsgierig wanneer je als laatste getest hebt toen er nog niets te zien was? over het algemeen is zo’n late innesteling geen heel goed teken. Maar de wonderen zijn zeker de wereld nog niet uit! Hoop op goede oploop voor je
Op dinsdag de 23e, 10 dagen na de terugplaatsing. Toen was er niks te zien. 4 dagen later een licht streepje.
omdat dat meestal betekent dat het embryo minder goed is als het moeite heeft met innestelen. Het is volgens mij geen wetmatigheid dat het automatisch niet goed is, maar als de test pas later dan gebruikelijk positief is, is de kans dat het niet goed gaat groter. Maar het hoeft niet 100% zo te zijn, het kan ook goed gaan. Ben heel benieuwd naar de oploop die je morgen doorkrijgt. @sylvia0611 Op wat voor test had je 15 dpo getest? (Merk/ gevoeligheid) Wat zei het ziekenhuis eigenlijk tegen je?
Als aanvulling , kan ook teken zijn dat t bv niet op de goede plek zit. Zwangerschappen buiten de baarmoeder hebben zeer vaak tragere oploop. Te late innesteling in baarmoeder is ook niet gunstig, de onderzoeken geven geen fijne uitkomsten helaas. Innesteling vroeger dan gemiddeld is dan weer geen punt. Maar te laat is vaak teken dat er iets niet oke gaat met de deling.
Van de kv2v5. Het ziekenhuis zei alleen dat dit wel vaker voorkomt dat een test later positief is. Dit had ik trouwens bij mijn 1e zwangerschap ook . Die was ook pas 2 dagen na de officiële testdag positief. Alleen toen begon ik wel met een hcg van 225.
@sylvia0611 heb je nog uitslag gekregen van je hcg? En hoe kun je trouwens pas positief testen met een hcg van 225? Had je toen daarvoor niet getest?
Nee vandaag nog niet binnen, morgen hopelijk. Daarvoor op de testdag heb ik getest en negatief. 2 dagen later wel licht positief. Dit waren dan wel geen testen van de kruidvat, die waren toen wel donkerder. Maar toen ik maandag testte toen m'n hcg dus 60 was kreeg ik op de clearblue met dat plusje ook maar een heel licht lijntje te zien.
misschien heel ongevoelige testen? overigens vind ik een hcg van 60 wel passen bij de Kruidvat 2x5 van zondag. Die nog een dagje later op maandag is best al duidelijke streep. Moet je nou 2 dagen op bloeduitslag wachten? Bij ons is dat altijd dezelfde dag
Waren volgens mij testen van sensitest doen maar dat is alweer dik 4 jaar geleden. Ja hopelijk dat de uitslag morgen binnen is anders dinsdag pas dat duurt wel erg lang.