Ik ben uiteraard weer veel te vroeg met testen maar goed, aard van het beestje zullen we maar zeggen Testen zijn van gisteren en vandaag. 8&9 dpo, 10&11 na ovitrelle en 4&5 dagen na een vroege blastocyst terugplaatsing. Bij de terugplaatsing van mijn dochter (zelfde soort cryo) bleef ik ook lichte streepjes houden tot 12dpo. Ik ga nog nergens vanuit maar vindt het wel vreemd dat ik op 11 dagen na de ovitrelle nog zo'n duidelijke streep hou?
Ehm nee denk het niet. Bij de verse tp had ik geen streepje meer op 11 dgn na. Maar vind hem zo donker? Had bij dochter tot 12 dpo echt tuurstreepjes.
Kruitvat is donker hoor zeker als ze droog zijn ik teste ook al positief vanaf 7dpo en op 8dpo heel duidelijk
Mee eens, denk niet dat ze zouden oplopen als het daar nog van komt. Maar ik begrijp je bezorgdheid en denk dat dat ook niet ongezond is. Wat ik net ook al zei, ik duim als n malle