Welke ovulatie testen?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by yasmine04, Oct 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    3,050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    Hoi allemaal,

    Wij zitten er aan te denken misschien toch maar ovulatie testen te gaan gebruiken deze maand om zo wat meer inzicht te krijgen in mijn cyclus. Nu verbaas ik me enorm in de verschillende varianten die je hier allemaal van hebt. Welke zijn nou "betrouwbaar" goed bevallen en makkelijk af te lezen?
    De cb vind ik voor nu te duur ..
     
  2. MotherMary

    MotherMary Fanatiek lid

    Sep 10, 2014
    1,748
    2
    0
    theaterdocent, regisseur en leerkracht basisonderw
    Overijssel
    Oh! Ik lees mee! Zelfde vraag hier, mijn cyclus blijkt zo onregelmatig dat ik toch beter met ovutests aan de slag kan.
     
  3. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    3,050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    Nu nog reacties ;) ivm onregelmatige werktijden is temperaturen geen optie hier vandaar toch maar de stap naar ovulatie testen om een beter beeld te krijgen gezien ik ook niet echt duidelijk iets merk of voel tijdens de eisprong periode
     
  4. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Ik zou die van zwanger en kids nemen. Goedkoop en werken erg goed.
    Zelf heb ik negatieve ervaringen met die van de action.
    Sensitest ook gebruikt, maar die zijn duurder. Cb digitaal heb ik ook, maar vind deze niet zo handig. Heb zo'n 9 dagen een knipperende smilie gehad, erna pas een normale blijvende smilie. Zo gaan de sticks wel erg hard en je hebt geen idee of je er al echt bijna bent (streepjes mag je niet interpreteren).

    Succes :D
     
  5. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Ik heb alleen ervaring met de action test, dacht eerste keer lekker goedkoop proberen kan altijd nog een andere pakken als deze niet werkt.

    Maar vond mijn piek prima, heb wel op de dag waarvan ik dacht bijna positief savonds nog eens getest, anders had ik hem zeker mis gelopen. ..
     

Share This Page