Zou het kunnen?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Marianna1984, Nov 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marianna1984

    Marianna1984 Nieuw lid

    Nov 19, 2010
    1
    0
    0
    Reisadviseuse
    Nederland
    Hallo, ik ben Marianna en ik ben 26 jaar.
    Sinds juli dit jaar ben ik gestopt met de pil. Nu zijn mijn man en ik sinds 2 maanden bezig om te kijken of wij een kindje kunnen krijgen.
    Rond afgelopen woensdag heb ik mijn eisprong gehad. Van die periode er omheen hebben wij gebruik gemaakt. Nu heb ik sinds zondag een constant zeurderig gevoel, voornamelijk in mijn onderbuik. Het doet geen pijn. Ook heb ik veel last van hoofdpijn. Nu zou dit natuurlijk kunnen komen omdat er op dit moment een zware griep heerst, maar buiten dit gevoel voel ik me niet ziek, ik voel me alleen raar, ik kan het niet uitleggen.
    Volgens de kalender zou ik zondag 28 november mijn menstruatie weer moeten krijgen. Maar wij zijn heel nieuwschierig ; zou het kunnen zijn dat dit tekenen zijn van een eventueel beginnende zwangerschap?

    Groetjes, Marianna
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Het zou zeker kunnen, wij duimen voor je! maar het blijft afwachten!

    Spannend hoor!

    Imke
     

Share This Page