Door alle gemengde topics en verhalen over testen die vals positief kunnen worden, indrooglijntjes, en testen die meer hcg nodig hebben etc etc leek het mij slim om een topic te openen met daarin wat meningen over verschillende testjes! Ik heb er een poll bijgevoegd met de bekende testen geef hier aan wat je favo test is, en zet er gerust even bij waarom! ook welke testen je dus absoluut niets vind en weer de argumenten hierachter.. Het lijkt me fijn om een topic te hebben waar je heen kunt om ervaringen te zien wanneer je twijfelt bij je eigen test!
Zal zelf maar beginnen, ik ben fan van de kruidvat 2 voor 5 euro casettetests, simpelweg omdat ze ontzettend wit worden bij negatief! Er is geen turen en twijfelen mogelijk, geen plastictje waardoor er een schaduw lijkt, geen klein venstertje.. gewoon simpel, duidelijk.. en bij positief ook leuk te bewaren voor een babyboek ofzo! En natuurlijk fijn dat ze vaak vroeg positief kunnen testen en gewoon zo lekker goedkoop zijn!
ik ook de kruidvat/trekpleister 2 voor 5 euro.. zijn de goedkoopste en de beste omdat als ze negatief zijn ook echt spierwit blijven, en als de positief zijn, al heel snel positief worden ( bij sommige 3/4 dagen voor nod)
Ik vind de midstreams van Sensitest echt helemaal niks. Had een pakket van 12 besteld en had met 2 uit die 12 dat er eerst helemaal geen controlestreep op kwam, toen ik later keek zag ik ineens zelfs 2 dikke strepen. En dat heb ik met alle andere testen die ik gebruikt heb (en dat zijn er een hoop hihi) echt nooit gehad. Ik raakte daar zo van in de war, dat ik dus nog een paar testen er achter aan gooiden, die dan weer negatief waren.
Ik heb gestemd op de kruidvat 2 voor 5 euro... Ik heb hier nog nooit negatief mee getest en het klopte altijd... (hopelijk vandaag ook! )
PamPapilio Zal zelf maar beginnen, ik ben fan van de kruidvat 2 voor 5 euro casettetests, simpelweg omdat ze ontzettend wit worden bij negatief! Er is geen turen en twijfelen mogelijk, geen plastictje waardoor er een schaduw lijkt, geen klein venstertje.. En natuurlijk fijn dat ze vaak vroeg positief kunnen testen en gewoon zo lekker goedkoop zijn! Sluit me hier helemaal bij aan! Maar digitaal cb vind ik ook superduidelijk maar die is wat later positief, dus voor de meer geduldigen onder ons.
Geen twijfel over mogelijk de kruitvat 2 voor 5 euro! ik ben al vaak zwanger geweest (herhaalde miskramen) en alle mogelijke testen uitgeprobeerd, maar kruitvat is verweg de gevoeligste en heeft bij mij nog nooit vage indroogstreepjes of valse lijntjes gegeven.
Als de kruidvat testen werkelijk volledig wit zijn bij negatief... dan ben ik ook fan van de kruidvattesten! Ik heb vanmorgen getest en er kwam na 5 minuten een lichtroze streepje!
De kv testen zijn hier erg populair, maar die heb ik nog nooit gebruikt. Matcare werkt bij mij goed, nega als het nega is en vet posi toen ik zwanger was! De Babyboomshoptesten vind ik overigens een beetje bagger...Geven altijd rare verkleuringen bij mij, tenzij ik het staafje veel langer in de urine hou als de voorgeschreven 5 sec.