Wat ik me afvraag Als je een positieve ovulatietest hebt, hoe lang ga je dan nog door met vrijen? Eergisteren knalde de lijn er bijna af en gisterenochtend was ie nog steeds positief. Gisteravond alweer ietsje lichter. Na een positieve test springt je ei binnen 24 tot 48 uur en dat eitje leeft dan dus ook nog een x aantal uren. Dus hoelang na de eerste positieve test ga je door??
2 tot 3 dagen ( 2 dagen voor eisprong, dus dag 1 positieve test en die erna) en dan nog 1 op dag eisprong zo zou ik het doen hihi Liefs Adorable
snap bv 1 ding niet met zo,n calculator op internet geeft aan de vruchbaarste dagen aan en erna de eisprong en innesteling wanneer kan je dan beste klussen? vruchtbaarste dagen of tijdens de eisprong of beide?
je vruchtbare dagen!!!! bij eisprong is het al te laat want je ei is maar 12 uur vruchtbaar dus ik zou zoals ik al zei de vruchtbare dagen klussen en als je mssn je ei voelt dan nog gauw klussen, zoniet is alleen de vruchtbare dagen klussen ook voldoende Ma de vruchtbare dagen dus zowieso!!!! zelf een dag ervoor is niet erg want sperma leeft MAX. 7 dagen, normaal gesproken leeft sperma 3tot4 dagen Liefs Adorable