Je testen van action en kruidvat zien er wel goed uit. Vind het echt stom dat die Sensitest niet lekker lopen bij je. Ugh wat blijft het spannend. Ik ga heel hard voor je duimen dat alles goed blijft gaan en je op 5 april een mooie echo hebt.
@Leanneke Mijn gyn zou werkelijk hard juichen als ik hier mee aan zou komen als ze überhaupt al interesse zou tonen in hcg. Ik ken meerdere dames bij wie dit resulteerde in een doorlopende zwangerschap met een gezond kindje. Hard duimen dat dat voor jou ook zo is ❤️ Kon je nu of eerder geen echo krijgen?
Wat heerlijk om te horen!! Dankjewel, kan wel wat positieve verhalen gebruiken.... Lief dat je zo meeleeft!!
Haha, ja, ik heb ze in een leuke kaart geplakt als mooi aandenken... Heb ik bij eerdere zwangerschappen ook gedaan, is leuk om terug te kijken!
Dat zou nog niks zeggen over het wel of niet goed gaan van de zwangerschap. Dus nu al een echo malen zou zonde zijn van de tijd en van het geld van ts en de gyn Pas vanaf 6 wkn zou je een vruchtje met kloppend hartje kunnen waarnemen (soms al vanaf 5+4), daarom heeft eerder geen zin
Dat klopt @RoGiJuLi Helaas geeft geen echo of hcgwaarde het uiteindelijke verloop van de zwangerschap aan. Ik heb te vaak gezien dat het voorstadium goed leek en uiteindelijk de zwangerschap toch een andere wending kreeg of andersom. Het zijn momentopnames, waarbij ieder stapje een mijlpaal is. Gelukkig gaat het vaak goed. Het is een wonder als iemand een gezond baby’tje in haar/zijn handen mag houden Ik hoop dat dat voor jou @Leanneke ook zo is. Mijn gyn doet voor de “geruststelling” wel eerder een echo. Vanaf ca. 4 weken. Maar zeker ook altijd met de boodschap dat er mogelijk niets te zien is, nog niet veel te zien is, het niets zegt, geduld etc. Wat dat betreft mag je ook best vroeg al volgende week. Hoe voel je je? Heb je al symptomen?
Ja, ivm de miskramen mag ik vanaf 6 weken iedere week bij de gynaecoloog langskomen. Ik voel me ook behoorlijk zwanger!! Opgeblazen, krampjes, zere borsten, af en toe een poosje misselijk, hongerrrrrrr en moe...... En heel hormonaal
Wat fijn dat je elke week even langs mag komen. Ik lag ook van 6 tot 17 weken bijna elke week in de stoel voor een echo vanwege de miskramen. Het geeft geen garantie maar geruststellend is het wel (voor even). Ik las in een eerdere reactie dat er een echo gemaakt wordt vanaf 4 weken maar dat heeft echt nog geen zin. Dan zien ze hoogstens wat verdikt slijm maar dat zit er vlak voor een menstruatie ook. Goed dat jij je 1e echo rond de 6 weken hebt! Ik duim voor je dat het goed mag blijven gaan!
Helaas.... Mijn hCG is in 4 dagen tijd gestegen van 601 naar 997... veel te weinig... vrijdag nog wel de echo, maar eigenlijk is het al wel duidelijk dat het opnieuw niet goed zit...