Hallo lieve mensen Vandaag zou ik ongesteld moeten worden (28e dag). Maar laat het nu zo zijn, dat ik het nog niet ben!! Vind het zo spannend.. Morgen ga ik een testje doen. Normaal heb ik een paar dagen van tevoren bruinverlies en dat ook nog helemaal niet gehad. De 1e ronde ongi op 23e dag, 2e ronde 28e dag en dan nu de 3e ronde.. hopelijk natuurlijk ook de laatste ronde hihi Gr.
De spanning is niet meer te houden.. vriendjelief zei vanmorgen toen hij de deur uitging "niet ongesteld worden he!" hihi Hoop indd op een positieve test maarja je weer maar nooit! We gaan indd voor ons eerste kindje
Hoi menniee we zitten in het zelfde scheutje ik zou eigelijk morgen pas goed ongesteld moeten worden maar ik heb ook altijd 1 dag daarvoor bruinverlies en heftige menstruatie krampen. vandaag alleen links felle steekjes en een trekkerig gevoel en mega misselijk ! geen bruinverlies! Spannend he !!
nee ik wacht tot het weekend miss word ik het morgen middag wel, en ik heb afgelopen zondag getest die was heel wit negatief dus k2v5..
Ik vind het inderdaad ook spannend Tot nu toe ook nog niks, wel negatieve test vanmorgen. En bij de HA erachter gekomen dat ik een blaasontsteking heb Hopelijk blijft het hierbij en kan ik in het weekend nog positief testen, ben benieuwd!! Succes allemaal en laat wat weten
hoi ine is dit je eerste ronde? net gestopt met de pil of ben je al langer bezig?? spannend ik duim ook voor jullie !!
Ik heb net de zwangerschapstest gedaan ennnnn.. IK BEN ZWANGER !!!!! Ahhhh ben nog helemaal aan het trillen niet normaal hihi