Makkelijker gezegd dan gedaan. Het verlangen is constant aanwezig, je bent er constant mee bezig hoe kan je het dan even naast je neer leggen. En dat vrouwen die het los laten opeens wel zwanger raken is meestal gewoon toeval, want er zijn ook genoeg vrouwen die het wel even los laten en niet zwanger worden, en genoeg vrouwen die er ook constant mee bezig zijn en wel gewoon zwanger raken.
ik dacht ook al.. oke, dus als ik er minder mee bezig ben, denk t zaad van mijn man, laten we nu wel eens wat gaan doen..... yeay right..
Nou inderdaad.ik wilde dat t zo werkte,want dan zou het zaad van vriendlief opeens super zijn en geen hulp meer nodig hebben van de artsen.
Juistem je snapt het Onwetenheid ligt overal op de loer en het grappigste vind ik dan nog dat TS allerlei berichten heeft neer gezet met de vraag of ze zwanger zou kunnen zijn dat soort shit dus
ze moet er niet zoveel mee bezig zijn dan komt t vanzelf... misschien op vakantie ofzo.. hoor dat dat ook wonderen kan doen..
Wat ik vind? Ik had het in een ander topic ook al gezegd: De pot op met "je moet er niet teveel mee bezig zijn". Ik ben er twee keer in andermans ogen 'teveel mee bezig geweest' en de eerste keer was het in twee keer raak en de tweede keer was het de eerste ronde raak. Eat that. Je moet er geluk mee hebben!
Tja zit m etijd te verdoen bij de gyn kan beter bij het reisburo zitten Echt ik vind dit soort opmerkingen echt kansloos en wil best aardig doen maar juist vanwege dit soort opmerkingen pppffff nee dan ben ik niet zo aardig nee @ratatosk kun je mij niet een beetje geluk geven
wat een onzin. Waarom zou je eerder zwanger zijn als je er minder mee bezig bent? Je lichaam denkt heus niet, o die is er veel mee bezig, deze ronde maar niet. Ik ben er 2 keer relatief veel mee bezig geweest. 1e keer was 1e ronde raak. 2e keer heb ik clomid moeten slikken omdat ik geen cyclus had... dus sja... o en daarna nog eens onverwachts zwanger geweest terwijl ik er niet mee bezig was... Meid, als je het leuk vind op dit forum moet je echt een beetje nadenken voor je iets zegt hoor...
Als 'teveel mee bezig zijn' een zwangerschap in de weg zou staan, werd het wel als voorbehoedsmiddel ingezet. Onvoorzichtig geslettebakt? Even een topicje openen op ZP, ev vooral elke dag symptoompjes zoeken. Dan loopt het vast wel met een sisser af! Kan de pil ook meteen uit de verzekering, en hoeft niemand meer met een rooie kop om condooms te vragen! Handig!
@Malika: Je ziet nu welke emoties en reacties dit topic oproept. Het is voor veel meiden gewoon heel pijnlijk om continu goed bedoelde adviezen te horen die kant noch wal raken. In het begin is alles leuk en spannend en geniet daar vooral van maar probeer je ook te verplaatsen in meiden die al veel langer onderweg zijn. Ik denk dat het punt wel gemaakt is en dat TS de boodschap wel begrijpt langzamerhand, denken jullie ook niet?
Ik kan mij heel goed voorstellen dat jullie hier boos om worden. Ikzelf word er ook een beetje boos om. Wij zijn nog niet officieel begonnen met zwanger proberen te worden, maar dat is ook niet onze eigen keus. Door mijn diabetes word ik juist GEDWONGEN er heel veel mee bezig te zijn, zelfs al vòòrdat we überhaupt mogen beginnen.. Als ik er niet heel veel mee bezig ben, gaat het niet goed. Alles moet in overleg met het ziekenhuis. Tsja, dan hou ik me er wel lekker veel mee bezig hoor