ik heb dus de afgelopen dagen het gevoel dat de rechteronderkant van mijn buik beurs(ig) voelt. alsof je een blauwe plek zou moeten vinden als je kijkt maar die is er niet, iemand ervaringen hiermee?
Ik heb dat ook al een paar keer gehad. Iedere keer als ik een groeispurt kreeg/krijg, heb ik zo'n beurs gevoel aan mijn onderbuik. Ik heb me ook moeten leren ontspannen. Het klinkt misschien heel raar maar schijnbaar hield ik onbewust mijn buik in waardoor mijn buikspieren zich erg moesten inspannen. Ik ben hier samen met de vk achter gekomen. Wat bij mij werkt is erg goed op mijn houding letten en een aantal keer per dag (lees: heeeel vaak) diep ademhalen via de buik zeg maar zodat ik zeker weet dat mijn buik ontspannen is. Je kan er ook eens op letten of je nu niet lekker bent aan het groeien . Mijn vk vertelde mij toevallig dat de meeste vrouwen tussen de 26 - 29 weken weer in een groeispurt terrecht komen dus het zou heel goed kunnen. Groetjes,
Kunnen inderdaad heel goed je buikspieren zijn! Die schuiven aan de kant zeg maar, om meer ruimte te maken voor je kindje. Dat kan een beurs gevoel geven! Overleg het anders gewoon eens met je VK of gyn! Buik inhouden klinkt herkenbaar! Wij zijn vorige week getrouwd, en tijdens de fotoreportage betrapte ik mezelf er ook op, dat wanneer er een camera op mij gericht staat, ik ook automatisch mijn buik in houdt, hihi!