Hallo, In principe krijgt mijn ukkie gewoon BV, maar soms heeft hij hier niet genoeg aan, vooral savonds. Op het moment krijgt hij dan nog voor het slapen gaan een flesje friso extra 0-6 mnd. Dan nog wordt hij na een uur of 4 wakker omdat hij honger heeft, ik voed hem dan gewoon zelf. Vervolgens wordt hij na 4u weer wakker zonder echt honger te hebben. Ik zou wel eens willen weten of, wanneer hij voordat hij rond 19.30 naar bed gaat met een nog wat vollere buik, hij ipv 2x gewoon 1x wakker wordt omdat hij dus met een verzadigder gevoel gaat slapen. Mag je nutrix combineren met friso extra? En kan je die nutrix ook gewoon bij BV doen in een flesje? Dit omdat we sowieso de indruk hebben dat hij niet snel genoeg heeft aan eten. We zijn nu ook sinds een weekje met fruit en groente begonnen, dus hopelijk helpt dat ook. Toch graag wat adviezen omtrent die nutrix, hopelijk heeft iemand ideetjes? thx!
Volgens mij mag je Nutrix gewoon overal doorheen doen. Dus ook door de Extra.. Bij onze zoon heeft t wel een hoop verschil uitgemaakt als we Nutrix door zijn laatste fles deden kwa slapen en wakkerworden s'nachts. Nu is hij 6 maanden en mogen we Bambix geven.
Wil het ook eens gaan kopen. Had vanmiddag even dat gratis nummer gebeld van Nutricia. Daar zeiden ze dat de Nutrix eruit ging en dat het voortaan Bambix .... heet. Ben even de complete naam kwijt. Dus die Bambix die je geeft is dan denk ik hetzelfde als Nutrix, alleen met dus een andere naam? Ik ga iig morgen ook een pak aanschaffen, baat het niet dan schaadt het vast ook niet