Hai Zijn jullie eingelijk tevreden over jullie Vk? Ik eerlijk gezegd totaal niet ik vind dat ze te makkelijk denkt over bepaalde dingen. Afgelopen vrijdag was ik van de trap gevallen en ze wilde niet eens langskomen terwijl ik hele erge buikpijn had en geen leven meer voelde. Eindstand ben ik naar de het ziekenhuis gegaan en werd er een echo gemaakt en 45 minuten een ctg scan, gelukkig was alles wel goed maar zo zie je maar. Ook had ik haar gebeld dat ik last had van menstruatie krampen en toen zei ze gewoon dat het bandenpijn is. terwijl dat meer steken zijn. Volgens mij kun je beter een gyn hebben. Ik ben benieuwd wat jullie van je VK vinden...
Mijne is lief. In t begin nogal (net als ik) wat stug.. Maar naarmate we elkaar kennen, perfect. Ik bel haar als ik ergens mee zit en ze staat me altijd serieus te woord.
Ik had er ook een waarover ik echt niet te spreken was. Ik geloof dat ik niet de enige was, want ze is later (nog voor mijn bevalling) gelukkig ontslagen. Zij was de enige in die praktijk die in loondienst was en ik heb over haar doen en laten geklaagd. Zoals je kunt lezen heeft dat geholpen. Is jouw Vk in loondienst bij de praktijk of is de praktijk (onder andere) van haar?
Ik weet niet ik heb er zoveel In mijn praktijk zijn er volgens mij 6 en ik ik dacht dat ik ze nu wel allemaal had gezien. Allemaal wel aardig maar ik heb ze ook zo kort gezien. En ten tweede ik heb ze ook nog nooit gebeld (gelukkig).
Ach, ik heb niet zo'n band met mijn vk's. Ik zie steeds een ander en uiteindelijk ga ik in het ziekenhuis bevallen en daar zullen ze ook niet bij zijn.. dus tsja.. Wel blijven ze alert, ik heb de hele maand feb elke week een afspraak gehad omdat ik "dingetjes" had. Nu blijf ik gewoon wekelijks op controle..
Hoi Dientje Ik vind juist niet dat je beter een gyn kunt hebben! Daar is het spreekuur altijd zo onpersoonlijk en sta je met 5 minuten weer buiten. Vaak tref je een norse oudere man bij wie je je problemen niet zo goed kwijt kunt. Bij een vk is vaak veel meer aandacht voor een persoonlijk praatje en kun je je klachten beter kwijt. Het is idd niet erg netjes dat je vk je niet serieus neemt. Maar dat betekent niet dat alle vk's zo zijn. Het scheelt ook of je in een grote stad woont met een grote praktijk. Dan hebben ze het vaak drukker en hebben ze vaak niet genoeg tijd voor je. In het ziekenhuis ben je zo goed onderzocht omdat ze dat wel moeten doen. Als jij je bij het ziekenhuis meld dan moeten ze je wel onderzoeken. Volgende keer kun je dit gewoon met je vk bespreken! Of met een ander van de praktijk. Daar leert ze ook weer van. Als ze dan nog niet netjes reageert en je echt niet tevreden bent kun je zelfs een klacht indienen.
ik heb ook twee verloskundigen, ze hebben samen een praktijk. ik ben een keer gestompt in me buik en ze wilden direct langskomen maar ik wilde gewoon gaan werken. maar ik kreeg krampen en toen zei ze dat ik direct naar huis moest gaan en ze zou binnen een uur bij me zijn. er was niks aan de hand ze heeft een kwartier lang de doptone op me buik gezet om me gerust te stellen. het was een stomp van een kind dus waarschijnlijk wisten ze van te voren wel dat het mee zou vallen maar voor MIJ zijn ze gekomen. Vandaag had ik een afspraak staan, ik was overtuigd dat het om 20:30 was. bleek het om 18:1 te zijn. ik bellen en kon alsnog langskomen..... vet lief! ik ben super tevreden over ze!
ik heb mijn vk in de hele zwangerschap maar 2x gezien. Ze verzetten de afspraken steeds, Ze hadden een praktijk met 4 vk's waardoor je steeds een andere had of sagaires, ben ook vaak gevallen op mijn buik, kwamen ze ook niet voor langs. Vonden ze de moeite niet waard. Ik moest maar zelf langskomen terwijl ik niet eens meer kon lopen. de laatste keer dat ik haar zag ben ik overgedragen naar het ziekenhuis. Ik weet nu al dat ik nooit meer naar hun ga. Heb ook bij de nacontrole na de zwangerschap een andere vk bureau gehad.
Bij mij 4 dus de meeste heb ik ook maar een of twee keer gezien. Heb ze een keer gebeld en werd toen wel heel serieus genomen.
Dientje, als ze ook in loondienst is, zou ik bij je volgende afspraak het toch even opnoemen, hoor. Je hoeft er geen grote klacht van te maken, maar geef wel aan (bij de/een VK waarvan de praktijk is) dat je het heel vervelend vond dat ze je op dat moment niet serieus heeft genomen. En dan is het aan hun wat ze daar verder mee doen. Ik zou niet met zo'n rotgevoel blijven lopen.
Ik heb twee verloskundigen, de praktijk is van hen samen en ik ben erg tevereden. Bij mij in het dorp doen de huisartsen de zwangerschapsbegeleiding en bevallingen, maar ik heb zo'n ongelooflijke drol van een huisarts dat ik nu bij de verloskundigenpraktijk van een dorp verderop zit en dat 'bevalt' prima. Groetjes, Anakin.
Ik heb haar alleen nog maar door de telefoon gesproken. Maar met de MK heeft ze me eigenlijk zo fijn geholpen. En nu ik weer belde wist ze gelijk wie ik was (ookal hebben we elkaar nog nooit gezien).
mijn vk is altijd heel gehaast ik heb altijd het idee dat ze eigenlijk geen tijd voor me heeft. ik wou er de laatste keer wat van gaan zeggen alsof ze het aanvoelde ze was in 1 x zo anders zo aardig enz. dus heb ik nog maar niets gezegd misschien als het weer gebeurd. groetjes esther
De eerste paar keer dat ik telefonisch contact had met de vk-en van de praktijk was ik niet enthousiast. Ik had wat bloedverlies en had ze nog niet persoonlijk ontmoet, ik had het idee dat ze me niet serieus namen. Na mijn eerste bezoekje is dat toch veranderd, en kan ik niet anders zeggen als dat ik de vk erg aardig vind en ik het idee heb ik goede handen te zijn. Aan iedereen die niet tevreden is, zeg dat tegen de vk! Is ff door de zure appel heen, maar hier hielp het wel. Kijk straks moet je toch met de billen bloot en als ik iemand niet vertouw/niet mag dan geeft dat spaningen en ik geloof niet dat dat bevordelijk is bij een bevalling.
Hoi Ik ben heel tevreden over de vk''s die ik heb heb er namelijk 4 en allemaal helemaal top en nemen echt de tijd voor je en ook vanmorgen belde ik op omdat ik al dagen met pijn in de buik loop en ze staat je echt vriendelijk te woord
Ik ben best tevreden over de verloskundige, degene die ik echt graag mag die werkt alleen momenteel niet, das wel errug jammer