Ja het blijft een ding.. of veel geld betalen en dan korte reistijd, of iets minder geld en langere reistijd. Wij kozen voor het laatste, gaar ben je toch wel na zo'n dag, maken die paar uur ook niet meer uit. Besteedt liever nog 1000 euro xtra op locatie om leuke dingen te doen.
Samui is toch wel heel toeristisch en behoorlijk schreeuwerig (vind ik). Als je dan die kant op gaat, kies dan op loopafstand van Fishermans Village. Een gezellig dorpje met wat restaurants bars en markt Wat te doen op Koh Phangan… Wij hebben lekker gesnorkeld en gerelaxed. Kanoën. Een excursie naar Ang Thong NP Lekker gegeten en gedronken
Beetje late reactie maar dat kwam doordat het even leek alsof alles in het water zou gaan vallen. Onze tickets werden deels geannuleerd doordat de maatschappij een segment van de route niet meer zou vliegen. Ik heb gisteren telefoon gekregen dat we zijn omgeboekt op andere vluchten, zonder overstap nog wel. Dus ik denk/hoop dat alles nu alsnog in orde is. Wij vliegen overigens op Singapore. Zijn van plan Maleisisch Borneo, Maleisië en stukje Thailand te doen (sowieso Chiang Mai en Bangkok). Misschien voegen we nog wat toe, even kijken hoe we uitkomen met de tijd. Wij zijn geen strandliggers/ stilzitters dus ons uiteindelijke programma zal misschien wat minder relaxt zijn dan wat de meeste mensen prettig vinden.
Oh dat was even spannend!!! Dan denk je alles voor elkaar te hebben en dan dit zomaar! Hoe lang gaan jullie?
Hoi hoi... Zijn er ook nog mensen die ervaring hebben met Thailand en Cambodja? Hier zijn we ook naar aan het kijken. Tips zijn weer welkom