ik ben er helemaal klaar voor voor de nieuwe afleveringen, dacht echt dat het helemaal afgelopen was, dus zondag en dan maandag nieuwe afleveringen van grey!
he dank je wel ik had de aflevering gevonen op youtube maar alleen korte stukjes geen hele aflevering wat ik wel jammer vind.
ik heb het gister niet gekeken helemaal vergeten! vanavond even uitzending gemist ofzo, was de nieuwe aflevering goed?
Ik vond die van gisteren best wel enger als anders. Vooral dat stukje met dat gazon dat ze ineens naar beneden getrokken werd
JA! ik zat ook even met kipenvel te kijken! Best scary, ook toen ze in dat archief zat en de lichten uitvielen.... brrrr... Maar echt weer super dat het weer op tv is, ik blijf er bijna voor thuis
Dat Melinda tegen iemand zei dat ze iets had gezien in het ziekenhuis. Meer weet ik eigenlijk niet meer. Ik heb alles gezien tot het eerste reclameblok haha. Heel weinig dus.