Hebben jullie nog leuke Netflix film tips? Ik heb de film the trail of the chigago 7 gister gekeken. Echt een aanrader bijzonder film.
Verkeerde forum! Maar... Little Women vandaag gekeken, was leuk. Geen film maar echt top: The Queens Gambit!
Holidate!! Oh die film is echt geweldig. Ik heb hem 2x achter elkaar gekeken en zou zo weer kijken. Hij is zó grappig, ik heb echt krom gelegen van het lachen. En de man uit de film is zó sexy. En dat accent.. wauw.
The queens gambit is bijna een film alleen wat langer en in 6 afleveringen geknipt. Ik vond 'm ook érg goed. Verder hebben we (ik met m'n dochters) "When Marni was here" gekeken - deed me een beetje qua tekenstijl denken aan vroeger 'jody en het hertenjong' en 'Ceddie' . Bijzonder verhaal, maar toch ook erg mooi... holidate is dus de moeite waard en ik twijfel ook nog over 'the princess switch' deel 2 ... Lily and Dash lijkt me ook leuk (serie) maar ik dacht eerst dat het een film was - en dat leek me wel wat, na het zien van de trailer, maar het is een serie en het verhaal over 10 afleveringen uitgesmeerd? Ik weet het nog niet... la vita davanti a sé wil ik ook nog kijken.... en ik ben -zonder man- bezig met: 'plan coeur' - een franse serie ik vind m leuk tot nu toe . Lekker makkelijk wegkijken.. niet te lange afleveringen.