Vind haar alleen niet sympathiek overkomen. Beetje arrogant. Vind het ook jammer dat die oudere meiden doorgaan. Ik vind het toch echt heel veel leuker als het echt kids zijn. Dit vind ik al meer jonge vrouwen/pubers. Vind het veel indrukwekkender als die kleintjes goed zingen en performen. Jammer dat Amy niet door is.
Dat is waar maar haar stem...vindt hem echt prachtig! Ik vind die Lieke ook niet sympathiek eigenlijk. Ik vind Amy zo schattig! En van mij had vorige keer Bente door mogen gaan.
Ik denk dat het bij Fabienne echt de zenuwen zijn. Mijn man zei al, jeetje ze mag wel wat meer lachen, maar als je zo zenuwachtig bent dan vergeet je wel eens te lachen. Ik zei al tegen mijn man, ik zie jou ook niet veel lachen als psv moet voetballen, dat komt door de zenuwen. En dan lijkt het nogal irritant. Die Lieke lijkt me wel wat meer arogant, ik weet het natuurlijk niet zeker. Maar ik heb bij haar een beetje het idee dat ze denkt dat ze er al is. Van mij had Brett ook wel door gemogen. Maar die Fabienne daar konde ze niet onderuit, wat een onwijs prachtige stem heeft die meid.
Die keus was niet zo moeilijk. Als tweede keus gingen wij eigenlijk voor Brett. Lieke kan ook zingen maar ze doet me niet veel eerlijk gezegd, ze is me bij de blind auditions ook niet opgevallen eigenlijk. Amy heeft een heel hoog "goetsiegoetsie" gehalte ...maar daar gaat het niet om
ik vond het zelf érg jammer dat vinchenzo niet door was. En jammer dat fabienne zo zenuwachtig was, dat ze niet 'straalde' . Je zag haar ware persoon pas, toen ze bij haar familie was.. Toen kwam haar gezicht ineens tot leven! Jammer dat dat op het podium nog niet lukt. Hopelijk gaat dat met de finale wel 'goedkomen'.
ik vond het eigenlijk jammer dat AnneLotte niet door was... Vond haar erg goed. En ja ze is ouder- maar dan hoor je wel de echte stem al. En dat mis je soms bij jongere kinderen nog wel.
Ik vond de annalotte ook goed ja! Maar idd Fabienne is wel een toppertje! Die gaat 't wel ver schoppen!
Ik vond Lowieke ook best goed. Fabiënne is hier ook favoriet maar ook niet echt sympathiek. Lieke vond ik ook erg goed maar wel een kattekop.
Wat zielig voor dat kleine mannetje, zo ziek. Ik denk niet dat ik mijn kind op zou laten treden in zo'n situatie. Ik vondt het echt heel zielig Wat heeft die Melissa een prachtige stem zeg.
Was voor ons wel duidelijk wie Marco moest kiezen en hij heeft goed geluisterd ...wordt spannend, de finale
Dat liedje van Melissa kwam in de sing-off ontzettend binnen, wow wat een stem, ik moest janken (hopelijk gaat haar peformance ook nog vooruit. Zendé komt er wel, anders volgend seizoen. Aïsha vond ik ook erg goed en lachtte idd heel lief.
2 potientiele winnaars.. hoewel: Volgens mij kan niemand van Vajèn winnen. Hoewel ik Fabienne (als ze haar zenuwen los gaat laten) en Melissa ook wel super vind overigens.
Ik denk dat Marco een verkeerd besluit heeft genomen om Zende te laten gaan. Gezien de samenstelling van kandidaten in de finale. Veel van dezelfde type tienermeiden. En maar 1 andere jongen (dave) en 1 ander jong meisje (shanna). Dus met Zende had hij iets bijzonders gehad. Ik persoonlijk vind dat een jong kind zou moeten winnen, dat is gewoon mijn gevoel bij the voice kids. Niet zo'n grote meid.
Dat ben ik niet met je eens... iemand moet de oudste zijn...En het gaat om de voice. Ik ben blij dat daar ook naar gekeken wordt en niet naar het kind wat het schattigst is van allemaal. Dat vond ik bij de jurering deze keer ook goed - dat ze niet uit medelijden voor Zende kozen, omdat hij gezien de omstandigheden het nog érg goed gedaan had.
Ja dat is ook echt puur een gevoel van mij hoor. Ik ben veel meer onder de indruk van een jong kind waar ineens een dijk van een stem (en/of geweldig optreden) uit komt dan van een tiener.
Vajen met stip op 1! Het gaat tussen haar en Fabienne en Melissa denk ik. We vallen midden in het programma, pas om kwart voor tien helaas, want ik zit eerst zelf in het publiek bij de Vara Veel plezier en Vajen moet winnen!