Jo Frost klaagt gewelddadige vader aan. (video verwijderd ivm schokkende beelden) Je weet dat het gebeurt je weet dat kinderen deze vernederingen ondergaan maar als je het dan ook zo echt ziet hard verscheurend.
Oh wat erg. Toch echt goed dat er aangifte van is gedaan. Zulke dingen zouden niet moeten mogen, en als je het van huis uit gewend bent dan weet je soms helaas niet beter.
Ook geen goed woord over voor de moeder. Wat een slappe hap zo op de bank liggen onder je dekentje. En geslagen worden met en riem omdat je een oplader hebt gepakt? te gek voor woorden.
Moeder!:xze bleef gewoon roerloos liggen tegelijk met het gehuil en de klappen naar het kind. Die vader bah bah bah respect eisen terwijl je zelf geen respect toont naar je kind. En willens en wetens het kind staalt met een riem brrrr. Kan er ook kwaad om worden. Echt belachelijk. En ik vind ook dat Jo Frost te recht de aangiften gedaan heeft.
Ik durf het filmpje eerlijk gezegd niet te kijken, maar als Jo Frost aangifte heeft gedaan dan is het vast meer dan een beetje te erg. Want ik zie soms afleveringen van haar, waar ze gewoon doorgaat met begeleiden, dat ik al denk: jeetje, ik had aangifte gedaan!!
Wat zielig zeg.. Dat jochie durfde niet eens dicht bij hem te komen toen er in principe nog niks aan de hand was.. Goed dat ze aangifte heeft gedaan! Wat een eikel.
In de Afro-Amerikaanse gemeenschap is dit helaas heel normaal. Het gebeurt daar echt onwijs veel en zij vinden er niks mis mee. Sowieso zijn zij heel erg van het slaan. Ik heb een kennis die ook echt het stereotype beeld is van alleenstaande zwarte vrouw, 3 kids van verschillende mannen. Geen werk etc. In een dm gesprek hadden wij het ook over het corrigeren en zij vind een tik heel normaal. Toen ik aangaf dat het geen zin heeft een kind op die manier te straffen en dat het eigenlijk heel ouderwets is werd ze boos. Zij vertelde dat het daar heel normaal is en dat haar moeder dit ook bij haar deed etc. Zo triest die onwetendheid..
Wat een triest figuur. Eisen dat je kind een paar vierkante centimeter verplaatst omdat hij per se wil dat hij daar staat en niet een centimeter ernaast. Je zag gewoon dat de jongen dat al niet eens durfde omdat hij de bui zag hangen. En die moeder 'lekker' met haar dekentje op de bank. Trieste lui! Bah daar heb ik echt geen enkel goed woord voor... Goed dat er aangifte is gedaan!
Oh, was dat de moeder op de bank? Ik dacht een oudere zus of zo. Maar heel goed van Jo dat ze aangifte heeft gedaan.
Ocharme de vader wil klacht indienen tegen het programma want hij heeft veel doodsbedreigingen gekregen. Euhm tja sukkel, je verdient wel meer dan alleen doodsbedreigingen!!!
Doodsbedreigingen vind ik dan ook weer nergens op slaan. Dan ben je m.i geen haar beter dan die vader.
Ik denk niet dat iemand dat echt meent. Dood hoeft hij van mij ook niet maar hij mag van mij toch een fikse gevangenisstraf krijgen. Iedereen die zijn of haar kind mishandeld. Maar als je mee doet aan zo een programma dan weet je dat het de hele wereld kan rondgaan en dat er een kans is dat het negatief eindigt voor de schuldige.
Walgelijk dat de beelden van dit kind zo de wereld over gaan. Waarom in vredesnaam de beelden bij dit bericht plaatsen, echt vreselijk. Wat zal dit kind zich er vreselijk bij voelen. De aangifte is natuurlijk goed en hartstikke terecht maar nu is het sensatie en dat doet dit arme kind geen eer aan. Ik wens hem een betere toekomst. Het is walgelijk te bedenken dat dit soort taferelen zich in dit land elke dag in grote getale afspelen. Daar zou ook eens nog meer aandacht naartoe moeten.