Ik ben op zoek naar goedkope thermokleding in maat 104. Heeft er iemand een tip waar ik dit vinden kan?
Pas bij action gehaald heel goedkoop Vanaf maat 92 gaat dit Zeeman heeft ze ook Al vind ik dievan Hema het beste Heb ze nu al aantal jaar en gaat door naar ze broertje en blijft gewoon goed zonder slijtage en of gaten
Zou dat er nu nog zijn? Ik heb het idee dat ik tamelijk laat ben. Op de site van zeeman vind ik de shirts pas vanaf maat 134
Hema had ik gezien. Maar goede thermokleding kost echt wel geld. Zeker voor skievakantie bijvoorbeeld. Er moet wol verwerkt zijn. Ipv thermokleding kan je ook kijken naar Joha of name it met zijde/wol Stylepit heeft aanbiedingen. Ik heb die van joha shirtjes voor dochter en voor baby rompers. Erg tevreden.
We gaan niet op skivakantie hoor. Het is slecht voor de zekerheid omdat we een.paar dagen.naar disney gaan
Ik heb ze bij de Kruidvat gehaald van Anna Rolfi. Erg fijn. Ik gebruik ze ook alleen als we ergens heen gaan en t echt koud is, geen skivakantie
Ik heb het een aantal weken terug bij de Zeeman gehaald. Gaan dit jaar niet op wintersport maar vind het wel fijn om in huis te hebben om het bijv onder een dunnere broek te dragen.
Ik heb ze bij de Zeemand vandaan, in Alphen zag ik ze van de week nog liggen. Zijn er trouwens in het zwart en in het wit. Broekjes en shirts.