thuis bevalling groot kind (>P97)

Discussie in 'De bevalling' gestart door cinniz, 13 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cinniz

    cinniz Actief lid

    19 jul 2011
    365
    45
    28
    Thanx, dat gaat zeker lukken ;)
     
    Saskia1984 vindt dit leuk.
  2. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Wauw snelle bevalling!!! Zeker op dit termijn en met een inleiding!
    Gelukkig is je babytje van 'normaal' formaat!
    Als je de 40 weken had gepasseerd had je baby natuurlijk nog zomaar makkelijk de 4 kg kunnen passeren, maargoed dat is nu niet aan de orde.
    Ben je achteraf toch wel blij dat het allemaal zo is gegaan of baal je toch wel een beetje dat het niet gelopen is zoals je eerst misschien had gewild?
     
  3. cinniz

    cinniz Actief lid

    19 jul 2011
    365
    45
    28
    Het is een beetje een tegenstrijdig gevoel maar snap de keus van de gyn wel.
    Als het fout gaat ben je verder van huis maar zou als ik ooit nog voor de keus zou staan(wat niet gaat gebeuren :roflmao:) toch nog meer mn eigen gevoel volgen.
    Want de pijn van weeen met weeopwekkers is bij mij zoveel gemener met weinig tijd tussen de weeen door om je te herpakken als natuurlijke weeen(zegt natuurlijk ook niet alles)
    Laten we het erop houden dat ik blij ben dat de bevalling achter de rug is...ingeleid of niet :rolleyes:
     

Deel Deze Pagina